Masażer do rozbijania mięśni - kiedy warto stosować?

Masażer do rozbijania mięśni - kiedy warto stosować?

Pistolet wibracyjny MediGunPRO to wszechstronny masażer do mięśni. Zaprojektowany został w taki sposób, by umożliwić samodzielne wykonanie masażu praktycznie wszystkich partii ciała. Cieszy się również popularnością wśród masażystów i fizjoterapeutów – pracuje z nim m.in. Marek Purczyński, autor najpopularniejszego vloga o tematyce rehabilitacyjnej.

W tym artykule chcemy Wam przybliżyć jak działa i kiedy należy stosować nasz pistolet do mięśni.

 

MediGunPRO – komu przyda się taki masażer do mięśni?

Pistolet do mięśni to urządzenie uniwersalne i wszechstronne – przyda się praktycznie każdemu. W pewnych sytuacjach natomiast jest on po prostu niezastąpiony:

Jeśli masz pracę siedzącą, spędzasz długie godziny za biurkiem lub w samochodzie – raczej na pewno brakuje Ci ruchu, a na 100% masz pospinane mięśnie karku, barków i dolnego odcinka kręgosłupa;

Jeśli uprawiasz sport – amatorsko lub profesjonalnie, przyda Ci się masażer do rozbijania mięśni, pospinanych, zmęczonych wysiłkiem fizycznym. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz masażu łydek, barków, pośladków czy ud – MediGunPRO sprawdzi się idealnie.

Jeśli wykonujesz pracę fizyczną Twoje mięśnie wymagają rozluźnienie i regeneracji;

Jeśli regularnie korzystasz z usług fizjoterapeuty lub osteopaty pistolet do mięśni może ułatwić Ci życie, skutecznie i wygodnie wspomóc terapię, m.in. zastępując piłeczki do rolowania.

 

Jeden masażer – wiele możliwości!

MediGunPRO wyposażony został w aż 6 wymiennych głowic masujących, przeznaczonych do masażu różnych grup mięśniowych. Zwiększa to efektywność wykonywanego masażu.

Nasadką o kształcie widelca rozmasujesz mięśnie łydek, spięte po bieganiu czy rowerowej wyprawie, natomiast gumową bańką z łatwo i bezboleśnie opracujesz okolice stawów.

Głowica masująca w kształcie pocisku sprawdzi się do pracy z tak zwanymi punktami spustowymi. Pozwoli rozbić gruzły, działając punktowo. Płaska, okrągła głowica sprawdzi się natomiast w pracy z dużymi grupami mięśni.

Ergonomiczny kształt i niska waga pistoletu MediGunPRO sprawiają, że wykonanie masażu samemu sobie jest proste: łatwo można dosięgnąć praktycznie wszystkie obszary ciała, a ręka się nie męczy.

 

Masażer do mięśni brzucha

Mięśnie brzucha bywają problematyczne. Zdarza im się pospinać – w niektórych dyscyplinach sportu nawet dosyć często, jednak nie jest łatwo je wymasować. Musimy pamiętać, że w brzuchu znajdują się wszystkie organy wewnętrzne, nie możemy więc tu działać zbyt agresywnie.

MediGunPRO sprawdzi się także jako masażer do mięśni brzucha. Dzięki okrągłej, piankowej końcówce i możliwości wyboru niskiej częstotliwości wibracji można rozluźnić spięte mięśnie, nie robiąc powodując dyskomfortu czy złego samopoczucia.

 

Zawsze tam, gdzie ty!

Masażer do rozbijania mięśni najlepiej zastosować „na gorąco” - wtedy, kiedy mięśnie najbardziej tego potrzebują.

MediGunPRO wyposażony został w pojemną baterię i poręczną walizeczkę, która mieści zarówno urządzenie, jak i wszystkie dołączone do niego końcówki. Dzięki temu możesz zabrać go ze sobą na każdy wyjazd, na siłownię czy basen.

Będzie najlepszym towarzyszem na każdych zawodach sportowych, rajdach, w pracy, czy podczas długiej podróży samochodem.

 

Jeśli poszukujesz poręcznego, wszechstronnego i mobilnego masażera do mięśni dla siebie - to właśnie on. MediGunPRO. Idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium