Promocje
Fotel masujący AURA powystawowa -47%
Fotel masujący AURA powystawowa
33 900,00 zł 18 000,00 zł
szt.
Mata masująca QUATTROMED V BT -32%
Mata masująca QUATTROMED V BT
3 700,00 zł 2 500,00 zł
szt.
Mata masująca QUATTROMED V BT + masażer stóp FOOTINN II -42%
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Przetwarzanie danych /opinie

Informacja na temat przetwarzania danych osób, dokonujących oceny produktów, transakcji lub administratora jako Sprzedawcy dla sklepu Casada.pl

 

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Casada Polska sp. z o. o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim (66-400) przy ul. Słowiańskiej 66 (dalej: „Administrator”).

 2. Jeśli zechcą Państwo zaopiniować zakupiony w Sklepie produkt, transakcję dokonaną w Sklepie lub Administratora jako sprzedawcę, muszą Państwo podać nam swoje imię i adres e-mail. Przetwarzać będziemy także inne dane, jeżeli zostaną one przekazane nam w treści opinii. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wystawienia opinii.

 3. Kwestia ochrony danych osobowych od dnia 25 maja 2018 r. regulowana jest przepisami tzw. RODO czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

 4. Wzmiankowane dane przetwarzać będziemy w celu dodania Państwa opinii na temat zakupionego przez Państwa w Sklepie produktu, transakcji zrealizowanych na Państwa rzecz za pośrednictwem Sklepu lub na temat Administratora jako sprzedawcy. Podstawą przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. zgoda, którą wyrażają Państwo poprzez świadome dodanie opinii.

 5. Odbiorcami Państwa danych osobowych są: podmioty świadczące usługi polegające na badaniu poziomu satysfakcji klientów, dostawcy systemów informatycznych oraz firmy zajmujące się przekazywaniem opinii ze sklepu Casada.pl do innych portali, w których można zapoznać się z recenzjami naszego sklepu i naszych produktów, jak np. Google.

 6. Dane przechowywać będziemy do czasu odwołania przez Państwa udzielonej zgody. Aby odwołać zgodę należy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem mailowym: iod@casada.pl

 7. Przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również do żądania ograniczenia przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
  Jeśli przetwarzanie odbywa się na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu, mogą Państwo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych z przyczyn związanych ze szczególną sytuacją.
  Jeśli uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych jest niezgodne z przepisami, możecie wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 8. W związku z korzystaniem przez nas z wirtualnych dysków Państwa dane mogą być przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Podstawą transferu we wszystkich przypadkach jest odpowiednie zabezpieczenie danych poprzez wykorzystanie zabezpieczeń wymaganych przez Administratora oraz zastosowanie standardowych klauzul umownych.
  Na chwilę obecną nie planujemy przekazywać Państwa danych w innym zakresie poza Europejski Obszar Gospodarczy. W przypadku wystąpienia ewentualnych zmian, aktualna informacja dostępna będzie na stronie https://casada.pl/polityka-prywatnosci.

 9. W toku przetwarzania danych nie będzie dochodzić do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, które mogłyby wywoływać w stosunku do Państwa skutki prawne lub w inny istotny wpływ.

Powołaliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo skontaktować się pod adresem e-mail iod@casada.pl

Raty 0%
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa
Upominek od firmy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium