O firmie

Odrobina historii

Marka Casada narodziła się w 2000 roku w Niemczech.

Od początku swego istnienia Casada była skupiona na poszukiwaniu i rozwijaniu produktów, które pomogą ludziom odzyskać wewnętrzną równowagę - pomogą zadbać o dobre samopoczucie psychiczne oraz usprawnić kondycję fizyczną. Ten cel przyświeca nam do dziś.

Obecnie marka Casada healthcare obecna jest w ponad 40 krajach na terenie Europy i Azji, jesteśmy również w Stanach Zjednoczonych oraz w Australii. 

Polska siedziba Casady mieści się od 2015 roku w Gorzowie Wielkopolskim, natomiast Serwis urządzeń masujących i foteli masujących zlokalizowany jest w Chybach. 

Fotele masujące - wisienka na torcie 

Naszą specjalnością są przede wszystkim fotele masujące - najbardziej zaawansowane technologicznie, ekskluzywne, spełniające najwyższe oczekiwania naszych Klientów. 

Znajdziecie wśród nich modele z dwoma robotami masującymi, z podwójnym systemem ogrzewania, z mechanizmami 2D lub 3D, jonizacją, głośnikami lub odwrotnie - modele proste, idealne dla osób starszych czy firmowych recepcji i poczekalni. 

Na każdym etapie realizacji zamówienia jesteśmy z Wami. Wspieramy Was podczas wyboru najlepszego urządzenia, organizujemy proces dostawy, a na końcu wykonujemy montaż i uruchomienie fotela w Waszym domu lub firmie. 

Zdjęcia naszych foteli w domach Klientów z dumą prezentujemy w zakładce Nasze realizacje


Showtruck - pierwszy w Polsce mobilny salon foteli masujących

W roku 2021 wprowadziliśmy prawdziwą innowację - pierwszy w Polsce mobilny salon foteli masujących. Podjeżdżamy nim pod Wasz dom, abyście mogli przetestować przed zakupem aż 3 wybrane modele foteli - zupełnie nieodpłatnie.

To najwygodniejsze rozwiązanie: przychodzicie do nas w wygodnym ubraniu, masujecie się, a jeśli zdecydujecie się na zakup, dostawę robimy od razu. 

Więcej o Showtrucku dowiecie się z zakładki Mobilny salon foteli masujących.


Urządzenia masujące, czyli dla każdego coś najlepszego

W naszej ofercie znajdują się również maty masujące, poduszki masujące, masażery stóp, masażery ręczne (m.in. pistolet wibracyjny) oraz sprzęt do treningu wibracyjnego. 

Stawiamy na jakość: wszystkie maty masujące z serii Quattromed mają aż 10 lat gwarancji, a poduszki, masażery stóp i sprzęt fitness - 5 lat gwarancji. Jesteśmy pewni naszych urządzeń. A jeśli pojawi się usterka, naprawy realizujemy w trybie door-to-door

Owocna współpraca

Casada zajmuje się nie tylko rozwojem własnej marki - współpracujemy również z ekskluzywnymi brandami, takimi jak Withings czy Bang&Olufsen, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę w szerokim spektrum asortymentu, związanego z sektorem wellness.

Rozwijamy się dla Was. 


 

Raty 0%
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa
Upominek od firmy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium