Masażer do nóg poprawiający krążenie

Masażer do nóg poprawiający krążenie

Okazuje się, że nogi to dość problematyczny organ, choć oczywiście nie tak problematyczny, jak kręgosłup.
Często spotykamy się z pytaniem, czy posiadamy w ofercie masażer do nóg poprawiający krążenie.
W takim wypadku szczególnie polecamy urządzenie Canoo V.
Dlaczego akurat to, a nie inne? Zaraz odpowiemy Wam na to pytanie.

 

Jak działa masażer do nóg Canoo V?

Canoo V obejmuje działaniem nie tylko stopy, lecz również łydki lub uda. Wykonuje on masaż dwiema technikami.
Stopy masowane są techniką GuaSha. Jest to tzw. masaż skrobiący, który poprawia krążenie krwi i chłonki, likwidując obrzęki i zastoje.

Drugą techniką jest kompresja, czyli wywieranie kontrolowanego ucisku za pomocą specjalnych poduszek powietrznych. Kompresja obejmuje stopy oraz łydki lub uda, Canoo V posiada bowiem ruchomą część górną, której pozycję możemy ustawić w zależności od potrzeb.

Masaż kompresyjny stymuluje naczynia limfatyczne oraz krwionośne, poprawiając cyrkulację płynów ustrojowych, co m.in. wpływa na przyspieszenie metabolizmu.

 

Masażer do nóg - na co pomaga?

Opowiadać o tym, na co pomaga masażer do nóg można by długo, ponieważ już same stopy są mapą naszego ciała i masaż stóp oddziałuje na wszystkie układy organizmu, harmonizując ich pracę i pobudzając procesy samoleczenia. Skupmy się jednak teraz na samych stopach i nogach.

Masaż rozluźnia mięśnie stóp - a tych jest aż 107. Stymulacja krążenia krwi i limfy skutkuje usunięciem obrzęków i zastojów w obszarze stóp i łydek, daje uczucie lekkości. Zniwelowany zostaje problem zimnych stóp, a także skurczy.

Ponadto masaż nóg działa relaksująco i antystresowo.   

Na co jeszcze pomaga masażer do nóg? Warto pamiętać, że masażowi stóp przypisuje się m.in. działanie przeciwbólowe, zwłaszcza w przypadku dolegliwości dolnego odcinka kręgosłupa.

 

Jeśli szukasz masażera do nóg poprawiającego krążenie, to z całą pewnością jest właśnie Canoo V. Zamów go już dziś, a jeśli masz jeszcze pytania koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium