Promocje
Fotel masujący SKYLINER II
Fotel masujący SKYLINER II
29 000,00 zł 27 000,00 zł
Fotel masujący ALPHASONIC II
Fotel masujący ALPHASONIC II
19 500,00 zł 17 000,00 zł
Masażer nóg i stóp CANOO V
Masażer nóg i stóp CANOO V
2 470,00 zł 1 900,00 zł
szt.
Masażer do stóp REFLEXOMED II
Masażer do stóp REFLEXOMED II
1 970,00 zł 1 700,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Z PORADNIKA SERWISANTA

Z PORADNIKA SERWISANTA

Utarło się przekonanie, że instrukcje są dla mięczaków 😊I błąd, moi drodzy. Błąd kardynalny, bowiem wbrew pozorom nie piszemy ich, by zatruć Wasz żywot i zabrać kilka czy kilkanaście minut cennego czasu. Piszemy je po to, aby zapewnić Wam i Waszym urządzeniom bezpieczeństwo i długą wspólną przyszłość.

Dziś postanowiliśmy przedstawić Wasze najczęstsze grzeszki, których dopuszczacie się wobec masażerów, aby Was przed nimi przestrzec.

Ładowarka uniwersalna

Zdarza się, że wtyczka zasilacza pasuje do różnych urządzeń i osoby, które posiadają taką ładowarkę postanawiają korzystać wyłącznie z niej, a drugą – np. oryginalną ładowarkę od maty masującej… schować na potem.

Niestety, zasilacze odróżnia przede wszystkim moc, którą „podają” do urządzenia. Tej mocy mogą podać za mało - wtedy urządzenie np. nie da rady pracować pod obciążeniem, lub za dużo – wtedy przykładowo mata masująca wykona masaż w turbo ekspresowym tempie. 
W turbo ekspresowym tempie może się również coś w niej zużyć, przetrzeć, czy po prostu zniszczyć…

A jednak nie wolno…

Zdarza się, że urządzenia są przez swoich właścicieli wykorzystywane w niewłaściwy sposób.  Oczywiście nie wynika to ze złej woli, tylko z braku znajomości instrukcji właśnie.

Przykład: poduszka masująca Miniwell Twist2Go może służyć do masażu stóp – ale nie wolno na niej stawać. Mata masująca może posiadać zasilacz do gniazdka zapalniczki samochodowej, ale ze względów bezpieczeństwa nie wolno na niej siedzieć ani masować się w trakcie jazdy samochodem.  Wyobraźcie sobie, co mogłoby się stać z Waszym kręgosłupem podczas zderzenia…

Plama nie chciała zejść…

Uczulamy Was na to, aby urządzenia pielęgnować regularnie za pomocą miękkiej, leciutko zwilżonej wodą szmatki, ewentualnie używając delikatnych detergentów – najlepiej przeznaczonych do ekoskóry.

Jeśli urządzenie szpeci tłusta plama, na pewno nie pomoże jej benzyna, choć świetnie usunęła plamy od farby z paneli.  Jeśli coś się klei – nie próbujcie skrobać tego pumeksem.

Przed użyciem bardziej agresywnych detergentów najlepiej jest wykonać próbę w niewidocznym miejscu. Wtedy przekonacie się, czy środek jest bezpieczny dla poszycia, a ewentualny ślad nie będzie widoczny. 

Jeśli zabrudzeń nie da się usunąć - zawsze możecie zwrócić się do naszego serwisu z prośbą o wymianę poszycia.

Pan Złota Rączka

Zdarza się, że urządzenie się zepsuje. Zdarza się również, że wtedy do akcji wkracza znajoma Złota Raczka – sąsiad, szwagier, mąż kuzynki, a czasem i własny. Niestety, wieści o ich sukcesach do nas nie docierają – docierają za to wieści o ich porażkach i ofiary tych porażek, nasze masażery.

Pół biedy, jeśli Pan Złota Rączka poddał temat walkowerem i tylko zerknął do środka (nota bene – zrywając plomby). Gorzej, jeśli podjął się samodzielnej naprawy i tylko pogorszył stan urządzenia. Samodzielne naprawy urządzeń skutkują utratą gwarancji, a zdarza się, że narażają Was na dodatkowe koszty, związane z usunięciem działań poprzednika naszego serwisanta.

Jeśli cokolwiek dzieje się z Waszym urządzeniem, nasz serwis jest do Waszej dyspozycji. Zawsze możecie do nas zadzwonić lub napisać, aby zapytać o to, jak korzystać z urządzenia czy w jaki sposób uporać się ze swoim problemem. Czasami bowiem eksperymenty mogą mieć opłakane skutki…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium