Z życia firmy

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o Casada, ale nie wiecie o co zapytać :)

Casada Polska w Gorzowie Wielkopolskim

Zawsze mówimy, że Casada to stan umysłu. Dziś chcemy Wam pokazać, co tak naprawdę Casada oznacza. Co i kto stoi za produktem, sklepem internetowym, hasłem „niemiecka jakość”.
Mamy dla Was garść faktów – założymy się, że większość z Was uda nam się zaskoczyć.

 

Czy wiecie, że…

Casada to firma rodzinna w każdym calu. Niemal we wszystkich oddziałach, we wszystkich krajach w Casadzie pracują całe rodziny 😊

Mamy też już całkiem liczną gromadkę Casadowych dzieci, a w ubiegłym roku nasze dwie koleżanki (Svenja z Niemiec i Martyna z Polski) urodziły bliźniaki – samych chłopaków.

Czy wiecie, że…

Założyciel Casady, Jakob Radke jest prawdziwym wizjonerem? Jakob ma milion pomysłów na minutę, realizuje ogromną ilość projektów, co więcej – nadal potrafi nas nimi zaskakiwać.
Niektóre projekty dopracowywane są miesiącami, ba – nawet latami. Inne materializują się błyskawicznie i zupełnie niespodziewanie, jak królik z kapelusza.
Dzięki Jakobowi unikamy nudy i rutyny  – a nasi Klienci dostają prawdziwe perełki.

 

Czy wiecie, że…

Casada nieustannie się rozwija. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy otwarte zostały kolejne salony sprzedaży w Belgii, Kazachstanie i Rosji.

Tak prezentuje się najnowszy salon sprzedaży Casada

Czy wiecie, że…

Dostarczamy Wam zamówienia nie tylko drogą lądową. Nasi koledzy z Ukrainy posiadają własny samolot!

 

Czy wiecie, że…

Casada International, nasza Centrala organizuje co roku wielką konferencję, w której udział biorą zespoły ze wszystkich oddziałów Casady na świecie: z Izreala, Rosji, Węgier, Stanów Zjednoczonych etc.
Konferencja poświęcona jest nie tylko zmianom w ofercie firmy: nowościom, innowacjom, planom – wymieniamy się również naszymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Zdobywamy wiedzę o tym, jak kształtuje się sytuacja na różnych rynkach, co się sprawdza, a co jest niewypałem. Mamy otwarte umysły, a to pozwala nam lepiej rozumieć naszego Klienta.

Casada na Ukrainie posiada nawet swój samolot

Czy wiecie, że…

Nasi klienci nie są dla nas tylko numerem zamówienia. Z wieloma z Was mamy kontakt telefoniczny i mailowy, z niektórymi jesteśmy zaprzyjaźnieni.
Dzwonicie do nas podzielić się wrażeniami z użytkowania naszych urządzeń, poprawą stanu zdrowia czy samopoczucia, pochwalić się osiągnięciami sportowymi. To w swojej pracy lubimy najbardziej 😊

Staramy się zawsze być dla Was – pod mailem, telefonem, na Facebooku i Instagramie. Pomóc, zmotywować, doradzić. Najczęściej zakup naszego urządzenia jest dopiero początkiem naszej współpracy.

 

Czy wiecie, że…

Oprócz stałej, firmowej „załogi”, współpracujemy z trenerami personalnymi, dietetykami, fizjoterapeutami. Wszystko po to, abyśmy zawsze mogli odpowiedzieć na Wasze pytania, odpowiednio Was pokierować, dobrać sprzęt adekwatny do Waszych potrzeb – zwłaszcza zdrowotnych – i oczekiwań. Cały czas się uczymy i rozwijamy.

Tak wykonuje się pompkę na platformie wibracyjnej

Czy wiecie, że…

Najprawdopodobniej jesteśmy najbardziej wymasowanymi ludźmi w Polsce? Regularnie korzystamy z naszych urządzeń masujących – zwłaszcza fotele masujące, z uwagi na rozbudowane funkcjonalności wymagają od nas solidnego zaangażowania w poszczególne programy masażu.
Nie będziemy udawać, że ten obowiązek jest dla nas jakoś szczególnie dolegliwy – no i nikt z nas nie boryka się bólami kręgosłupa 😊
A gruntowna znajomość urządzeń czyni z nas najbardziej kompetentnych doradców: potrafimy podpowiedzieć, z jakiego programu masującego najlepiej skorzystać, jak zmienić poszczególne ustawienia, gdzie nacisnąć na pilocie etc.

 

Czy wiecie, że…

Dziewczyny z kanału BikiniModelFitness prezentowały ćwiczenia na platformie wibracyjnej PowerBoard? Ten kanał działa od 2010 roku i ma już aż 1 100 353 subskrypcji!

Czy wiecie, że…

Nasze urządzenia znajdują się m. in.  w Klinice Budzik, w ośrodku Cemikus Fundacji Dzieciom Zdążyć z Pomocą, w Ortopedyczno – Rehabilitacyjnym Szpitalu Klinicznym im. Wiktora Degi w Poznaniu.
Wykorzystywane są nie tylko do rehabilitacji pacjentów, lecz również do relaksacji ich opiekunów.

 

Czy wiecie, że…

Najstarsza mata masująca Quattromed III trafiła do naszego serwisu na początku 2019 r. Wyprodukowana została w roku 2009? I cały czas działała – wymagała jedynie wymiany poszycia.
Dlatego właśnie nie obawiamy się udzielania na nasz sprzęt 10 lat gwarancji.

 

Czy wiecie, że…

Mata masująca Quattromed V jest pierwszą matą, tak bardzo zbliżoną funkcjonalnie do fotela masującego? To również pierwsza na świecie mata, która współpracuje z zewnętrzną aplikacją – z Braintronics, naszym autorskim systemem do audiostymulacji fal mózgowych (terapia antystresowa).

 

Czy wiecie, że…

Nasz fotel masujący Aura to prawdopodobnie najbardziej zaawansowany technologicznie fotel masujący na świecie?
Technologia, którą w nim zastosowaliśmy to prawdziwa innowacja, krok w przyszłość. Zresztą już nawet design Aury nawiązuje do przyszłości.

Zamknij oczy i zrelaksuj się w fotelu

Czy wiecie, że…

Technologia, którą wykorzystujemy w systemie audiostymulacji fal mózgowych Braintronic jest na co dzień wykorzystywana w medycynie np. w zabiegach biofeedback?

 

Czy wiecie, że…

Niebawem znów Was zaskoczymy? Do naszej oferty dołączy kolejny innowacyjny produkt, który z pewnością zrewolucjonizuje polski rynek w sektorze… Nie. Tego Wam jeszcze nie zdradzimy 😉