Wiosenna rewolucja 2024 - jak zrobić formę do wiosny?

Wiosenna rewolucja - jak zrobić formę do wiosny?

To jest ten moment. Już wiesz, że nie zdążysz. Na dworze coraz dłużej jasno, dni są coraz cieplejsze, a wiosenne sukienki i koszule wcale nie są coraz luźniejsze. Ba, wciąż tak samo uparcie nie chcą się dopinać. 

I co teraz? 

Teraz czas wytoczyć ciężką artylerię. Wyciągnij swoją platformę wibracyjną spod kanapy i bierz się do roboty. Nie wiesz jak? Spokojnie - przygotowaliśmy dla Ciebie różne zestawy treningowe na różne partie ciała. 

 

Kanał YouTube z ćwiczeniami na platformie wibracyjnej PowerBoard

Mamy świadomość, że kupić urządzenie fitness jest relatywnie łatwo. Ale gdy już otrzymamy swoją platformę wibracyjną okazuje się, że nie do końca mamy pomysł na to, co na niej robić...

Jak zgubić brzuch? Jak odchudzić uda? Jak ćwiczyć, żeby schudnąć? Jak ćwiczyć na platformie wibracyjnej?

Dlatego na naszym kanale YouTube stworzyliśmy specjalną playlistę z ćwiczeniami. 
Znajdziecie tam ćwiczenia na uda, ćwiczenia na brzuch, ćwiczenia na pośladki - na samej platformie wibracyjnej lub z wykorzystaniem takich przyrządów, jak gumy i taśmy fitness czy hantle wibracyjne. 

Obstawiliśmy wszystkie bramki, co znaczy, że każdy znajdzie zestaw treningowy dopasowany do swoich potrzeb i możliwości

Link do treningów na platformie PowerBoard znajdziesz TUTAJ.

 

Platforma wibracyjna - praktyczne wskazówki, jak ćwiczyć? 

Zanim zaczniesz swoją przygodę z treningami na PowerBoard musisz wiedzieć, że kluczowa jest systematyczność. Jeśli masz problemy z motywacją - zaplanuj czas treningów "na sztywno". Wpisz je w grafik i trzymaj się harmonogramu. 

Na początku nie szalej z intensywnością ani częstotliwością ćwiczeń. Trening wibracyjny to zupełnie inne obciążenie dla organizmu, niż trening na stabilnym podłożu. Daj sobie czas, aby Twoje ciało przyzwyczaiło się do wibracji. 

Wybieraj łatwiejsze wersje ćwiczeń i skup się na ich prawidłowym wykonywaniu. Staranność to klucz do sukcesu. Wykonując ćwiczenia nieprawidłowo lub niedokładnie nie tylko możesz angażować do pracy nie te struktury, które w danym ćwiczeniu powinny brać udział, lecz także możesz się narazić na kontuzję. 

Pamiętaj, ze trening to połowa sukcesu. Druga połowa znajduje się na Twoim talerzu. Postaw na dobrze zbilansowaną dietę. Jeśli nie wiesz, jak prawidłowo komponować posiłki, skorzystaj z pomocy dietetyka. Wszyscy nasi Klienci, którzy kupili platformę wibracyjną, mają możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. 

 

Kiedy zobaczę pierwsze efekty ćwiczeń?

Tempo odchudzania zależy od wielu czynników: od nadwagi (im większa, tym więcej kilogramów można stracić w ciągu miesiąca), od częstotliwości ćwiczeń, od jakości diety. 

Żeby mieć realny pogląd na swoje postępy, waż się co dwa tygodnie - najlepiej o poranku.

Pamiętaj, że najbezpieczniej jest chudnąć w miarowym tempie: gwałtowne spadki wagi, okupione drastycznymi wyrzeczeniami, kończą się zazwyczaj efektem jojo.  

Zamiast męczyć się głodowymi racjami - pracuj nad zmianą sposobu odżywiania. 
Zamiast katować się przez dwa miesiące wyczerpującymi ćwiczeniami - zaproś aktywność fizyczną do swojej codzienności. Nie tylko zrzucisz nadwagę, ale ogólnie poczujesz się lepiej i będziesz mieć więcej energii. A platforma wibracyjna PowerBoard umożliwi Ci trening w zaciszu własnego domu: o dowolnej porze i przy każdej pogodzie. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium