W zdrowym ciele zdrowy duch!

W zdrowym ciele zdrowy duch!

Stare porzekadło mówi "w zdrowym ciele zdrowy duch" i jest w tym wiele prawdy. Im lepsza nasza ogólna kondycja, tym lepsza nasza odporność.

Jak zadbać o kondycję w tym trudnym czasie? W dobie zamykanych siłowni i basenów, kolejnych obostrzeń?

PowerBoard -siłownia w Twoim domu

Tak naprawdę do wykonania treningu nie jest Ci potrzebna siłownia. Wystarczy kawałek podłogi we własnym mieszkaniu. Przyda się również sprzęt do ćwiczeń - najlepiej taki, który pozwoli na wykonanie kompleksowego treningu całego ciała nawet amatorom.

PowerBoard 3.0 to platforma wibracyjna, dzięki której trening w domu zyska zupełnie nowy wymiar, a Tobie będzie się chciało ćwiczyć.

Całe ciało w ruchu

Najważniejszą super mocą PowerBoarda jest to, że angażuje do pracy całe ciało - nawet wtedy, gdy "tylko" na nim stoisz.

Platforma wytwarza wibracje, a te pobudzają do pracy wszystkie mięśnie. Wystarczy, że staniesz na platformie na wyprostowanych nogach - poczujesz, jak wibracje przenoszą się przez całe twoje ciało, aż do strun głosowych. Jeśli ugniesz nogi w kolanach poczujesz, że wibracje bardziej odczuwalne są w dolnej partii ciała. Zmieniając swoją pozycję sprawiasz, że wibracje będą stymulowały różne partie mięśni.

Samo się zrobi ;)

To największa zaleta PowerBoarda - trening niemal robi się sam :) Ale, ale, tak zupełnie poważnie - trochę pracy musisz włożyć, jeśli chcesz się cieszyć spektakularnymi efektami.

Trening pasywny - czyli po prostu stanie na platformie jest idealne dla osób starszych lub w bardzo słabej kondycji. Jeśli jednak platforma wibracyjna ma wspomóc cię w walce o piękne ciało, to... no właśnie. Ma cię WSPOMÓC.O tym, jak ułożyć rozgrzewkę i trening dowiesz się z dołączonej do platformy płyty CD.
Przykłady ćwiczeń na różne partie ciała znajdziesz też na stronie www.powerboard.pl lub na naszym kanale w portalu Youtube.

Pamiętaj, że na platformie możesz pracować nad wszystkimi partiami mięśni. Możesz na niej robić przysiady, wykroki, pompki, brzuszki, deski. Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia. A w czasie gdy ty będziesz ćwiczyć, platforma będzie dodatkowo stymulować twoje mięśnie do pracy: będą się kurczyć i rozkurczać. W sumie mięśnie wykonają o wiele większą pracę, ni podczas treningu na stabilnym podłożu.

Praktyczne gadżety

Jeśli zechcesz urozmaicić swój trening - nic prostszego.
Możesz zaopatrzyć się od razu w platformę z akcesoriami do fitnessu lub dokupić wybrane akcesoria po czasie. Do wyboru masz hantle wibracyjne Adonis (2 kg) lub Olympia (1 kg) oraz taśmy ActiveBands. 

Ze wszystkich akcesoriów możesz korzystać podczas treningu na platformie lub niezależnie od niej.

Przyjemne z pożytecznym

A co, jeśli nie masz siły na trening? Po prostu obejrzyj ulubiony serial. Ale - stój wtedy na platformie. Nie zmęczysz się, zrelaksujesz, a jednocześnie zrobisz dla siebie coś dobrego. Twoje ciało popracuje, a Ty zaliczysz solidną dawkę pozytywnej energii.

W "dniu leniwca" możesz także wykorzystać nakładkę Reflexpad, służącą do refleksoterapii. Wystarczy, że nałożysz ją na swój PowerBoard 2.1 lub PowerBoard 3.0 i uruchomisz urządzenie.  Możesz wtedy wymasować swoje stopy lub... uda. Zafundujesz im wtedy solidną terapię antycellulitową.

Wartości dodane

Piękne, szczuplejsze i kształtniejsze ciało - to z pewnością możecie osiągnąć dzięki treningom na platformie wibrującej. Będziecie zachwycone tym, jak uniosą się wasze pośladki i biust. Ale to nie wszystko...Dobroczynna moc wibracji dosięgnie również innych obszarów waszego ciała. Zobaczycie, jak poprawi się kondycja skóry: stanie się ona jędrniejsza, lepiej odżywiona, bardziej napięta. Przemiana materii przyspieszy, podobnie jak krążenie krwi i limfy. Sylwetka wyprostuje się, ruchy staną się bardziej pewne, ciało - elastyczne.

Platforma wibracyjna to dużo więcej, niż tylko sprzęt do fitnessu...

Mam tę moc!

Jest jeszcze jedne powód, dla którego warto ćwiczyć na platformie wibracyjnej: totalny przypływ mocy. Ćwiczenia fizyczne dają nam solidnego, energetycznego kopa. Choć nie zawsze chce się zrobić trening i czasem trzeba się naprawdę zmusić - warto, bo po treningu czujemy się najlepiej na świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium