Stres? Z nami go pokonasz!

Stres? Z nami go pokonasz!

 

"Stres? Z nami możesz go pokonać!" 
Z Magdaleną Lewecką-Łasińską, Marketing Managerem Casada Polska, rozmawia Marta Stala

MS: Stres to nieodłączny towarzysz każdej kobiety biznesu. Pani firma znalazła jednak na niego skuteczną receptę…

MLŁ: Zanim jednak wypiszę Państwu tę receptę, chciałabym się cofnąć do źródeł. Stres jest nieodłącznym towarzyszem każdego człowieka, a jego pierwotną rolą było umożliwienie przetrwania. Pojawiał się on w sytuacjach zagrożenia życia, spowodowanego np. atakiem drapieżnika. To instynktowna reakcja organizmu, wyzwalająca tzw. hormony stresu, m.in. adrenalinę i kortyzol, które mobilizowały organizm do walki lub ucieczki. To dzięki nim włosy stają nam dęba z przerażeniaczy nagle odkrywamy supermoce: niebywałą siłę, szybkość, wyostrzone zmysły. Krótkotrwały stres, pojawiający się w odpowiedzi na zagrożenie, jest więc zjawiskiem pozytywnym. Niestety zarówno kobiety biznesu, jak i reszta świata narażeni są współcześnie na stres przewlekły. Powodują go czynniki takie jak praca, dom, związki, pieniądze czy choćby korki uliczne – już nie czyhające na nasze życie drapieżniki ,ale najzwyczajniejsza codzienna rzeczywistość. W tym momencie mamy do czynienia ze zjawiskiem wysoce negatywnym, szkodliwym dla naszej psychiki i organizmu. Współcześnie poziom stresu jest bardzo wysoki, a dodatkowo często sami go podsycamy. Kobieta biznesu chce być nie tylko świetna w pracy – pragnie stać się perfekcyjną panią domu, idealną matką, odnosić sukcesy np. w sporcie, zachowując przy tym figurę modelki i styl damy. Poprzeczkę ustawiamy coraz wyżej i coraz trudniej nam do niej dosięgnąć. Stres zaczyna nas „zjadać”, bo hormony stresu wydzielane są nieustannie. Nie mamy jednak czasu, aby się zrelaksować, bo praca, bo dom, bo dziecko… A jak już nawet znajdziemy ten czas, to okazuje się, że odstresować się po prostu nie potrafimy. Ta sytuacja zainspirowała Casadę do pracy nad systemem Braintronics Body & Mind System. Jest to system „wytrącania” ze stresu, a dokładniej – dostrajania fal mózgowych do pożądanych częstotliwości. 

MS: Jakie są główne zalety Państwa produktów?

MLŁ: Od ponad piętnastu lat marka Casada Health & Beauty znana jest z szerokiej oferty urządzeń masujących. Mocno wierzymy w to, że jedynie holistyczne podejście do człowieka jest gwarancją poprawy jego stanu ogólnego. Każdy z nas stanowi całość składającą się ze sfery psychicznej i fizycznej. Jeżeli w którejkolwiek z tych sfer coś nam doskwiera, przekłada się to na nasze ogólne samopoczucie. Produkty marki Casada tworzone są po to, by skleić te dwie sfery w jedną całość. System BMS to kolejny krok w tym kierunku. Jest on integralną częścią fotela masującego. Takie połączenie pozwala na zrelaksowanie zarówno ciała, jak i umysłu, co daje wielowymiarowy i trwały efekt. System pozwala nam się uwolnić od niepożądanych emocji, znaleźć wewnętrzny spokój, zwiększyć motywację do działania.

MS: Wprowadzacie Państwo na rynek fotel masujący Braintronics. Na czym polega wyjątkowość systemu BMS?

MLŁ: Dzięki BMS możemy wpłynąć na mózg, a dokładnie na fale mózgowe, aby się odstresowały, rozluźniły, a także by przeszły w stan uśpienia czy tryb przyswajania wiedzy. Ta technika pozwala wywołać odpowiedni stan emocjonalny, którego sami nie jesteśmy w stanie osiągnąć, np. z powodu stresu. Dodatkowo sesja na fotelu masującym koi bóle fizyczne i wzmaga poczucie relaksu. Zmiany zauważamy bardzo szybko…

MS: Rzeczywiście już po zaledwie kilku sesjach z Braintronics można zauważyć nie tylko poprawę samopoczucia, ale także zwiększenie wydajności psychicznej i fizycznej oraz większą motywację do działania? To niesamowite!

MLŁ: Jednak nie ma w tym żadnej magii, to jedynie nauka. Wykorzystujemy zjawisko synchronizacji fal mózgowych przy pomocy audiostymulacji. W dużym uproszczeniu: wysyłamy do mózgu odpowiednie sygnały, a on zaczyna na nie odpowiadać, zmieniając częstotliwość fal. Działamy w ten sposób na podświadomość, tak więc nasze „świadome” problemy w żaden sposób nie hamują procesu unoszenia fal."

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium