Skyliner III - future is now!

Skyliner III - future is now!

Po wielu miesiącach prac i przygotowań możemy pochwalić się kolejnym dzieckiem w rodzinie foteli masujących - już trzecim w tym roku.

Skyliner III jest już dostępny w sprzedaży!

Po firmowych testach zakochaliśmy się w nim od pierwszego masażu, a iskrzyło jeszcze nawet przed pierwszym masażem.

Co sprawia, że ten fotel jest tak wyjątkowy? Czym się wyróżnia od innych foteli masujących, dostępnych na rynku?

Dziś dzielimy się z Wami naszymi wrażeniami.

 

Skyliner III - po prostu cudeńko!

Pierwszy rozpakowany przez nas model był w kolorze biało-beżowym. Co tu dużo mówić - od pierwszego wejrzenia urzekł nas wykonaniem. Obudowa w górnej części jest delikatnie perłowa, ekoskóra, w kolorze delikatnego, ciepłego beżu - mięciuteńka. Od razu chce się w nim zasiąść.

Wizualnie urzekające są wszystkie trzy warianty kolorystyczne. Wariant czarno-szary to poniekąd klasyka, natomiast na szczególną uwagę zasługuje model w kolorze szaro-perłowym. Szarość obudowy jest jakby wielowarstwowa, zmienia się pod wpływem światła i kolorystyki otoczenia. To niewątpliwie najciekawszy kolor, jaki do tej pory pojawił się w naszej palecie. 

 

 

Poprowadzi Cię instynkt

Po uruchomieniu fotela okazuje się, że jego obsługa jest szalenie intuicyjna. Nie trzeba wertować instrukcji, aby rozpocząć masaż - Skyliner III sprawnie poprowadzi Cię przez wszystkie kroki.  

Na początku wybierasz poziom intensywności masażu, a następnie fotel rozpoczyna automatyczną kalibrację mechanizmu masującego. Jej postęp możesz śledzić na ekranie. 

Pilot w Skylinerze III ma formę tableta z kolorowym, dotykowym ekranem.
Usytuowany jest w górnej części prawego podłokietnika, ponad komorą do masażu rąk, nie przeszkadza więc nawet wysokim osobom o długich rękach. 

Najważniejsze funkcjonalności znajdują się na ekranie głównym - zorganizowane zostały w przejrzysty sposób, aby sterowanie fotelem było jak najprostsze.

 

Wyjątkowe funkcje w fotelu masującym Skyliner III

Mówiąc o unikatowych funkcjach w Skylinerze III trudno zdecydować się, od czego zacząć.
Zacznijmy więc od początku. 

Skyliner III to nasz drugi fotel z dwoma robotami masującymi. Tym razem jednak górny robot wykonuje masaż w technologii 4D. Intensywność jego pracy można regulować w dowolnym momencie masażu, zarówno w programach automatycznych, jak i manualnych, w zakresie 5 stopni.

Na szczególną uwagę zasługują systemy grzewcze, zastosowane w tym modelu.
Przede wszystkim, jest to pierwszy fotel masujący z rdzeniowym ogrzewaniem nefrytowym. Dodatkowo, fotel został wyposażony w specjalny pas z ogrzewaniem grafenowym - pas możemy założyć na przód ciała, by dogrzać ramiona i brzuch, lub oprzeć się o niego i dogrzewać plecy.

Kolejną perełką jest możliwość dopasowania ustawień jednostki do masażu stóp do długości stopy użytkownika. Dzięki temu mechanizm masujący będzie dokładnie opracowywał stopę na całej jej długości zarówno w przypadku stóp o rozmiarze 35, jak i 46. 

Najciekawszą funkcję zostawiliśmy na koniec - to wykrywanie stanu zdrowia.

 

Detekcja stanu zdrowia - masaż dopasowany do Ciebie

Ta funkcja to prawdziwy game changer! Pozwala ona na dopasowanie wybranego programu masującego do aktualnej kondycji Twojego organizmu

Na podstawie pomiarów z palca Skyliner III bada Twoje tętno, mikrokrążenie, saturację (czyli poziom natlenienia krwi) oraz poziom zmęczenia. Następnie może dopasować ustawienia programu masującego do odczytanych parametrów tak, aby masaż był dla Ciebie najbardziej efektywny, a jednocześnie komfortowy. 
Ty decydujesz, czy chcesz skorzystać z opcji optymalizacji programu, czy pozostajesz przy wybranych wcześniej ustawieniach.  

 

Muzyka dla Twoich uszu

Jak wszystkie fotele masujące z rodziny Casada, tak i Skyliner III posiada wbudowane głośniki Bluetooth. Jakość dźwięku jest zachwycająca - możesz włączyć ulubioną muzykę, by cieszyć się nią podczas relaksacyjnego masażu. 

Oczywiście fotel ten współpracuje również z naszą aplikacją Braintronics

 

Twoje programy masażu

Oprócz standardowych automatycznych programów masażu całego ciała oraz ustawień manualnych, Skyliner III daje możliwość skomponowania własnych programów masażu w dwojaki sposób.

Możecie zmodyfikować istniejący program masażu i zapisać 3 takie modyfikacje w pamięci fotela. Możecie również stworzyć własny program z poszczególnych technik i zapisać dwa takie personalne programy masażu. Fotel zapamięta wybrane techniki, ich intensywność, prędkość, rozmiar stopy, wysokość ramion, pozycję fotela, status funkcji ogrzewania rdzeniowego, pasa grzejącego i jonizacji oraz ustawiony czas masażu.  

 

Mów mi Alice

Sterowanie głosowe pojawiało się już w fotelach masujących z naszej oferty, jednak w Skylinerze III jest ono wyjątkowo czułe. 

Funkcja sterowania głosowego dostępna jest w języku angielskim i niemieckim. Pozwala ona na uruchomienie i wyłączenie masażu, wybranie 6 programów masujących oraz kompresji, a także na ustawienie pozycji fotela. 

Biorąc pod uwagę fakt, że mamy wielu anglojęzycznych Klientów, ta funkcja może poprawić komfort użytkowania fotela. 

 

 

Masaż na fotelu Skyliner III subiektywnie

Skyliner III jest wręcz obezwładniająco wygodny. Już gdy się zajmie w nim miejsce, nie chce się schodzić.

Proces skanowania jest niezwykle przyjemny, a mechanizm ustawia się niezawodnie. Oczywiście możliwość korekty tych ustawień jest ogromnym plusem, jednak zakładamy, że będzie to najrzadziej wykorzystywana funkcja. 

Dla każdego z 20 automatycznych programów masażu całego ciała możemy wybrać jedną z 3 intensywności. To już na wstępnie pozwala dopasować masaż do naszych potrzeb. 
Śmiało możemy powiedzieć, że ten fotel spełni oczekiwania każdego użytkownika i że masaże, które ma do zaoferowania Skyliner III zachwycą absolutnie każdego użytkownika.

 

Skyliner III pojechał już w swoją pierwszą trasę showtruckiem - z niecierpliwością czekamy teraz na Wasze wrażenia po masażu na tym modelu.  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium