Braintronics, Masaż, Masażer, Mata masująca

Quattromed V Braintronics

mata masująca współpracuje z aplikacją Braintronics

To prawdziwa rewolucja! Teraz technologia Braintronics, która do tej pory dostępna była tylko dla użytkowników foteli masujących, będzie również dostępna dla użytkowników maty masującej Quattromed V!

Technologia braintronics to – w uproszczeniu – terapia antystresowa, oparta na audiostymulacji, czyli działaniu dźwiękami. Pomaga ona wprowadzić nasz mózg w stan relaksacji, stymulując go do wytwarzania fal mózgowych o częstotliwościach właściwych dla okresów rozluźnienia, poczucia spokoju i bezpieczeństwa.
To rozwiązanie idealne zwłaszcza dla osób, które nie potrafią same się odprężyć, nie umieją opanować gonitwy myśli, są bardzo przybite lub cierpią na depresję.

mata masująca Quattromed V

Aplikacja Braintronics® dostępna jest dla iOS oraz Androida. Należy ją pobrać na swojego smartfona i… voila!
Po sparowaniu urządzenia z matą masującą Quattromed V możemy przystąpić do sesji relaksacyjnej. W tym celu należy pobrać wybraną ścieżkę dźwiękową i uruchomić program.
Mata uruchamia się automatycznie, realizując masaż, dopasowany swym przebiegiem do warstwy dźwiękowej, którą słyszymy w słuchawkach.

Warto tutaj podkreślić, że dźwięki, które słyszymy w słuchawkach niewątpliwie pomagają się odprężyć, jednak najważniejsze jest to, czego nie słyszy nasze ucho, ale wychwytuje nasz mózg. To właśnie to „niesłyszalne” sprawia, że mózg zaczyna produkować fale mózgowe o pożądanej częstotliwości, wprawiając się samoistnie w stan relaksu i ukojenia.

Połączenie relaksujących dźwięków z delikatnym masażem pomaga skutecznie odprężyć zarówno ciało, jak i umysł. Regularne korzystanie z Braintronics wyraźnie przekłada się na nasze codzienne funkcjonowanie: czujemy się spokojniejsi, mniej zestresowani, lepiej śpimy, jesteśmy bardziej wydajni i mamy więcej energii.

Wiele osób podczas takiej sesji zasypia – jednak jest to kwestia indywidualna.

 

Mata masująca Quattromed V BT dostepna jest już w sprzedaży!