Braintronics, Masaż, Masażer, Mata masująca

Quattromed V Braintronics

To prawdziwa rewolucja! Teraz technologia Braintronics, która do tej pory dostępna była tylko dla użytkowników foteli masujących, będzie również dostępna dla użytkowników maty masującej Quattromed V!

Technologia braintronics to – w uproszczeniu – terapia antystresowa, oparta na audiostymulacji, czyli działaniu dźwiękami. Pomaga ona wprowadzić nasz mózg w stan relaksacji, stymulując go do wytwarzania fal mózgowych o częstotliwościach właściwych dla okresów rozluźnienia, poczucia spokoju i bezpieczeństwa.
To rozwiązanie idealne zwłaszcza dla osób, które nie potrafią same się odprężyć, nie umieją opanować gonitwy myśli, są bardzo przybite lub cierpią na depresję.

Aplikacja Braintronics® dostępna jest dla iOS oraz Androida. Należy ją pobrać na swojego smartfona i… voila!
Po sparowaniu urządzenia z matą masującą Quattromed V możemy przystąpić do sesji relaksacyjnej. W tym celu należy pobrać wybraną ścieżkę dźwiękową i uruchomić program.
Mata uruchamia się automatycznie, realizując masaż, dopasowany swym przebiegiem do warstwy dźwiękowej, którą słyszymy w słuchawkach.

Warto tutaj podkreślić, że dźwięki, które słyszymy w słuchawkach niewątpliwie pomagają się odprężyć, jednak najważniejsze jest to, czego nie słyszy nasze ucho, ale wychwytuje nasz mózg. To właśnie to „niesłyszalne” sprawia, że mózg zaczyna produkować fale mózgowe o pożądanej częstotliwości, wprawiając się samoistnie w stan relaksu i ukojenia.

Połączenie relaksujących dźwięków z delikatnym masażem pomaga skutecznie odprężyć zarówno ciało, jak i umysł. Regularne korzystanie z Braintronics wyraźnie przekłada się na nasze codzienne funkcjonowanie: czujemy się spokojniejsi, mniej zestresowani, lepiej śpimy, jesteśmy bardziej wydajni i mamy więcej energii.

Wiele osób podczas takiej sesji zasypia – jednak jest to kwestia indywidualna.

 

Mata masująca Quattromed V BT dostepna jest już w sprzedaży!