Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Czy wszystkie maty masujące Casada mają kamienie nefrytowe?
Sabina K., Warszawa

Nie. Kamienie nefrytowe posiadają maty masujące z serii Quattromed – wykonane są z nich głowice masujące. Mata wibracyjna Bodyshape nie posiada kamieni nefrytowych ani w ogóle żadnych innych kamieni. 

Zarejestrowałam urządzenie na rejestracja.casada.pl Minął już tydzień, a ja nadal nie otrzymałam żadnej informacji w tej sprawie.
Evita@

Prosimy o sprawdzenie skrzynki spamu – zdarza się, że informacje z systemu rejestracji trafiają właśnie tam. Jeśli wiadomości nie ma w spamie – prosimy o kontakt z naszym biurem w celu wyjaśnienia sytuacji. 

W 2015 roku kupiłem poduszkę masującą Miniwell Twist. Wczoraj zgłosiłem jej awarię do dystrybutora, by odebrał ode mnie urządzenie i przesłał do serwisu. Dystrybutor jednak powiedział, że sam muszę ponieść koszty wysyłki.
Janusz L., Komorniki

Dystrybutor miał rację. Obowiązek ponoszenia kosztu wysyłki urządzenia do serwisu ciąży na dystrybutorze wyłącznie w okresie 2 lat od daty wydania sprzedanego urządzenia klientowi – zgodnie z przepisami prawa. Po tym okresie (również w okresie przedłużonej gwarancji) to klient ponosi koszt wysyłki. 

Pomyliłam się podczas rejestracji urządzenia w numerze seryjnym i wysłałam dwa zgłoszenia – jedno błędne, drugie prawidłowe. Co teraz?
Ewa J., Spała

Podwójne zgłoszenie zostanie wykryte przez nasz system – jedno zostanie odrzucone. Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu wskazania prawidłowego numeru seryjnego. 

W Waszym sklepie internetowym kupiłem zestaw promocyjny. Czy mogę zrezygnować z dwóch urządzeń i zachować jedno? Oczywiście w drodze odstąpienia.
Tadeusz W., Biesiekierz

Nie. Promocja polegała na tym, że kilka produktów razem sprzedawanych było w określonej cenie. Cena sprzedaży dotyczyła całego zestawu, w związku z powyższym w zaistniałej sytuacji można dokonać odstąpienia wyłącznie od całości (gdyż przedmiotem zamówienia jest jeden zestaw). 

Chciałbym kupić żonie matę wibracyjną Bodyshape. Żona ma poważne problemy z kręgosłupem, zabiegi masażu przynoszą jej dużą ulgę. Czy to jest właściwy produkt dla niej? Wiem, że lekarz zabronił jej korzystania z mat masujących, ale nie wspominał o wibracji.
Zenon K., Ludomy

Jeśli żona ma poważne problemy z kręgosłupem i istnieją przeciwwskazania do masażu mechanicznego zalecamy konsultację z jej lekarzem przed zakupem maty wibracyjnej.Wszelkie informacje na temat specyfikacji urządzenia znajdzie pan na stronie produktu na www.casada.pl, a my oczywiście służymy pomocą w razie dalszych pytań.

Czy na platformie wibracyjnej Powerboard można naprawdę schudnąć?
Beata K., Radom

Można. Oczywiście w tym celu należy z niej regularnie korzystać 😉Najlepsze efekty przynosi połączenie regularnych ćwiczeń na platformie wibracyjnej Power Board z odpowiednia dietę. Zalecamy również uprawianie innej aktywności fizycznej: pływania, jazdy na rowerze, czy choćby spacerów. Wtedy efekty przychodzą najszybciej i zostają na baaardzo długo, albo nawet na zawsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium