Braintronics, Casada Medical, Fotele masujące, Masaż, Masażer, Porady, Zdrowie

Prezentownik świąteczny

Każdy Mikołaj miewa problemy z inwencją twórczą, w zakresie wyboru właściwego prezentu.  Dlatego uznaliśmy, że warto podszepnąć mu kilka pomysłów na trafiony prezent…

PREZENT OD 30 DO 100 zł

Drobny prezent najlepiej charakteryzują słowa: „mała rzecz, a cieszy”. A już w ogóle cudownie jest, gdy nie tylko cieszy, ale i pomaga.

W kategorii drobnych prezentów mieszczą się np. kremy Casada Medical.
Najkorzystniej jest kupić zestaw np., dwóch kremów med-expert i dermo-expert. Można wtedy wręczyć w prezencie oba lub obdarować nimi dwie różne osoby.

W budżecie do 100 zł znajduje się również ReflexDisc – najeżony krążek, który pobudzi strefy reflektoryczne na stopach oraz – dzięki polom magnetycznym – pozytywnie wpłynie na pracę całego organizmu.

Mikołaj wie, komu potrzebny jest mały, poręczny masażerek. I jeśli ten ktoś przez cały rok był grzeczny, znaleźć może pod choinką masażer wibracyjny Eve.
Jeśli natomiast komuś marzną stopy lub może potrzebują dodatkowej stymulacji: rolowania, uciskania, Elfy przygotowały dla niego gumowy, kolczasty wałek – Rolloped.

prezent

PREZENT DO 200 ZŁ

Prezent w tym budżecie to prezent okazały.
Na zimowe wieczory idealny będzie miękki, puszysty koc w modnej szarości.

Przyda się również Fox rozgrzewająca poduszka – rogal, która otuli i rozgrzeje kark nie tylko podczas podróży, lecz również podczas lektury ulubionej książki czy domowym filmowym seansie.

W tym budżecie zmieszczą się również akcesoria fitness. Dla posiadaczy platformy wibracyjnej PowerBoard 2.1 lub PowerBoard 3.0 wspaniałym prezentem będzie specjalna nakładka Reflexpad, która zamieni platformę w wyspecjalizowany masażer stref reflektorycznych.
Fitnessowym zapaleńcom, którzy intensywnie trenują na swojej platformie sprezentować można pulsometr PulseSensor – pozwoli on na monitorowanie wzrostu kondycji.

Pod choinkę można również podrzucić gumę fitnessową PowerBand lub taśmy fitness ActiveBands. Te akcesoria umożliwiają trening niezależnie od platformy lub z na niej.

scoop prezent

PREZENT DO 500 zł

W takim budżecie Mikołaj może znaleźć coś szczególnego.

Miniwell – mała poduszka z masażem Shiatsu i ogrzewaniem przyda się do masażu całego ciała, podobnie jak masażer wibracyjny Scoop czy Tappymed III – masażer z nefrytową głowicą masującą, wykonujący masaż ostukujący.

Sportowcy docenią hantle wibracyjne Adonis i Olympia, które pozwolą im niezwykle efektywnie popracować nad górnymi partiami ciała.

miniwell twist2go na prezent

PREZENT DO 1000 zł

Jeśli ktoś był bardzo grzeczny, codziennie długo pracuje za biurkiem i zasłużył na wyjątkowy prezent, Mikołaj może nagrodzić go bezprzewodowa poduszką masującą Miniwell Twist2Go. To urządzenie jest idealnie dopasowane do kształtu karku i szybko upora się z problemami w tej okolicy.

Specjalistą od stóp jest natomiast masażer FootInn – nie tylko wymasuje obolałe stopy, lecz również je rozgrzeje. Mikołaj na pewno wie, komu przyda się on najbardziej…

W kwocie 1000 zł zmieści się również wanienka do kąpieli elektrolitycznych BioVital. Zabiegi elektrolizy dodatnio wpływają na samopoczucie – a do tego są jeszcze tak przyjemnie relaksujące…

medigun prezent

PREZENT DO 2000 zł

W budżecie do 2000 zł Mikołaj może nagrodzić grzeczne osoby profesjonalnymi masażerami:

Sportowcy dostaną masażer wibracyjny MediGun – rozluźni on mięśnie pospinane po treningu. Taki prezent docenią również masażyści i terapeuci, którym ułatwi on codzienną pracę z pacjentami.

Osoby, potrzebujące masażu nóg i stóp mogą znaleźć pod choinką okazałe Canoo V lub nieco mniejszy Reflexomed IImoże on również wystąpić w zestawie z poduszką masującą Miniwell Twist2Go, by jednocześnie zadbać o stopy i kark.

Mikołaj na pewno zna osobę, która ucieszy się najbardziej z maty masującej Quattromed IV S-line, skupiającej się szczególnie na lędźwiowym odcinku kręgosłupa…

PREZENT DO 5000 zł

Dla tych, którzy mają głowę na karku – a ten kark jest sztywny, boli, nie chce się obracać, elfy przygotowały NeckMassager II – masażer przeznaczony do okolic karku i barków.

Dla osób, które kochają jogging, ale jakoś tak się nie mogą zebrać do biegu lub zwyczajnie – nie mają gdzie biegać, elfy szykują bieżnię PowerWalker.

A dla tych, którzy marzą o powrocie do superformy – platformę wibracyjną PowerBoard 2.1 lub cały zestaw: platformę wibracyjną PowerBoard 2.1 z akcesoriami.

PREZENTY DO 8000 ZŁ

Współczesny Mikołaj nie tylko nagradza – pomaga również walczyć ze stresem i jego konsekwencjami.
Osobie zestresowanej i spiętej wiele radości, lecz przede wszystkim rozluźnienie i ukojenie, przyniesie mata masująca Quattromed V BT współpracująca z innowacyjną aplikacją Braintronics.

A ten, kto w skrytości ducha marzył o fotelu masującym, może znajdzie swój prezent nie pod choinką, a obok niej – fotel masujący Smart V.

Obok choinki może również stanąć zestaw fitness: PowerBoard 3.0 wraz z akcesoriami. Prezent w sam raz dla grzecznej rodziny lub fitness freaków!

PREZENT POWYŻEJ 9000 zł

Taki prezent Mikołaj z przyjemnością dostarczy całej rodzinie.
Z pewnością będzie to elegancki fotel masujący. Mikołaj na pewno wybierze model odpowiedni do potrzeb obdarowanych. Może będzie to kompaktowy Betasonic II do niewielkiego mieszkania, albo przytulny Hilton III z niemal rehabilitacyjnym masażem? Może chwalony przez Panią Gadżet Alphasonic II?  Albo technologiczne perełki: Aura i Skyliner II? Kto wie..?

 

Mikołaj wie. Wie, czego pragniemy, o czym po cichutku marzymy.
Mikołaj na pewno również wie, że Święta to magiczny czas – warto więc chwycić za słuchawkę, by podpytać o inne oferty, które nasze elfy pracowicie przygotowują…