Poduszka masująca - zawsze dobry wybór.

Poduszka masująca - rozmiar ma znaczenie

Największym atutem naszych poduszek masujących jest niewielki rozmiar. To właśnie on czyni je tak uniwersalnymi i wszechstronnymi. Małą poduszką wymasujesz - uwaga! wymasujesz dobrze - stopy, łydki, uda, lędźwie, plecy, kark, a nawet ramiona, przedramiona i dłonie. Żaden inny masażer nie jest tak wszechstronny. Żaden inny nie daje aż tak wielu możliwości zastosowania, jak poduszka do masażu.

Twój domowy terapeuta

Poduszka masująca sprawdzi się nie tylko w celach relaksacyjnych, lecz również wyręczy czy wspomoże Twojego rehabilitanta. Wielu ortopedów i fizjoterapeutów rekomenduje nasze urządzenia swoim pacjentom, aby mogli zapewnić sobie codzienne masaże, usprawnić się, podnieść komfort życia i ograniczyć czy wyeliminować dolegliwości bólowe.

Pamiętajmy, że - jak w każdej terapii - najważniejsza jest systematyczność w korzystaniu z zabiegów. Codzienne chodzenie na zabiegi masażu utrudnia życie, rozbija plan dnia, generuje koszty. Własny masażer to jednorazowy wydatek, który posłuży przez długie lata wszystkim członkom rodziny.

Jaką poduszkę masującą wybrać?

Oto jest pytanie... Na szczęście można łatwo znaleźć na nie odpowiedź! :)

Dwa najpopularniejsze modele to Miniwell oraz Miniwell Twist2Go.Miniwell to najmniejsza poduszka. Pracuje podłączona do zasilania i ma prosty kształt. Ten model posiada adapter do gniazda zapalniczki samochodowej, może więc towarzyszyć nam w podróży i rozmasowywać ciało podczas przerw. Minwell wykonuje masaż Shiatsu - głowice obracają się w jednym kierunku, w dowolnym momencie możemy włączyć lub wyłączyć ogrzewanie.

Miniwell Twist2Go to poduszka zasilana bateryjnie - możemy więc zabrać ją ze sobą w dowolne miejsce. Naładujemy ją w domu i w samochodzie (również posiada adapter go gniazda zapalniczki samochodowej).Miniwell Twist2Go posiada lekko wygięty, "bananowy" kształt, dzięki czemu jest idealnie dopasowana do krzywizny karku. Dopasuje się również pięknie do wszystkich obłych części ciała. Głowice masujące automatycznie zmieniają kierunek obrotu co 1 minutę, ogrzewanie - jak w poduszce masującej Miniwell - możemy w dowolnym momencie uruchomić lub wyłączyć.

Obie poduszki posiadają z tyłu szeroki, elastyczny pas, który pozwala na ich zamocowanie na oparciu dowolnego siedziska. Dodatkowo do poduszki masującej Miniwell Twist2Go można domówić specjalne pasy, które ułatwią wykonanie masażu bez mocowania poduszki. Pasami można również regulować intensywność nacisku na masowany obszar.

Na podobnej zasadzie opiera się działanie masażera karku i barków Neck Massager II. Neck Massager II idealnie dopasuje się do kształtu karku, można także masować nim np. uda. 
Urządzenie posiada adapter do zapalniczki samochodowej, może więc towarzyszyć nam w dłuższych podróżach samochodowych tym bardziej, że jest lekkie i nie zajmuje wiele miejsca. 

Jeśli poszukujecie jednego, niezbyt kosztownego urządzenia do masażu, które wszechstronnie obsłuży całą rodzinę - poduszka masująca to idealny wybór.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium