Promocje
Fotel masujący SKYLINER II
Fotel masujący SKYLINER II
29 000,00 zł 27 000,00 zł
Fotel masujący ALPHASONIC II
Fotel masujący ALPHASONIC II
19 500,00 zł 17 000,00 zł
Masażer nóg i stóp CANOO V
Masażer nóg i stóp CANOO V
2 470,00 zł 1 900,00 zł
szt.
Masażer do stóp REFLEXOMED II
Masażer do stóp REFLEXOMED II
1 970,00 zł 1 700,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Podsumowanie wyzwania "30 dni z PowerBoard"

Podsumowanie wyzwania "30 dni z PowerBoard"

Powszechnie wiadomo, że największym autorytetem na świecie cieszą się amerykańscy naukowcy – grupa o tyle liczna, co kompletnie anonimowa. My jednak postanowiliśmy zaufać nie amerykańskim naukowcom, a pełnym badawczego zapału trzebnickim fizjoterapeutom z ośrodka Reh4U, ale… od początku!

19 marca 2018 r Reh4U rzuciło rękawicę PowerBoardowi – rozpoczęło program pn. „Wyzwanie: 30 dni z PowerBoard”. Celem programu było zweryfikowanie, jakie dokładnie będą efekty trzydziestu 15-minutowych treningów na platformie – treningów raczej pasywnych, niż aktywnych (czyli bez udziału ćwiczeń).

Do udziału zgłosiło się 12 pań w różnym wieku, w różnej kondycji fizycznej, różnym stanie zdrowia i z różnymi celami. Dwie panie nie zakwalifikowały się do programu ze względu na stan zdrowia – czyli zostało 10 uczestniczek.

Wszystkie uczestniczki zostały zważone oraz zmierzone w talii, biodrach i udach. Zrobiono również zdjęcia sylwetek wszystkich pań.
I się zaczęło!

Panie trenowały niemal codziennie. Większość czasu przeznaczyły na trening pasywny, czasem jednak wykonywały na platformie dodatkowe ćwiczenia, wykorzystując także akcesoria: gumy fitnessowe oraz hantle. Treningi odbywały się na różnych częstotliwościach wibracji – w zależności od samopoczucia w danym dniu.

Po trzydziestu dniach panie zostały ponownie sfotografowane i różnica widoczna była już gołym okiem!

U wszystkich uczestniczek wyzwania zauważalna jest poprawa… samopoczucia. Na zdjęciach „po” są bardziej pewne siebie, wyprostowane, z uniesionymi do góry podbródkami. Uniosły się również piersi i pośladki – praktycznie u wszystkich pań!

Pomiary dały natomiast zaskakujące wyniki. Przez raptem 30 dni paniom udało się zrzucić średnio po 3 cm w pasie i w biodrach. Rekordzistki w pasie zgubiły 6 cm i 11 cm, „rekordowe” biodra zeszczuplały aż o 7 cm, a uda – o 3 cm. A to wszystko w rezultacie trzydziestu 15-minutowych treningów na PowerBoard 2.1!

Zobaczcie, jak prezentują się nasze bohaterki i jak przebiegało ich Wyzwanie – KLIK!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium