PowerVib - hantle wibracyjne XXI wieku

PowerVib - hantle wibracyjne XXI wieku

Hantle do ćwiczeń to popularny sprzęt treningowy. Korzystamy z ich podczas treningu aerobowego czy treningu fitness, a także w celu wysmuklenia lub rzeźbienia sylwetki.

Ćwiczenia z hantlami są odpowiednie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Najpopularniejsze z nich to zginanie ramion, skręty tułowia, wykroki czy przysiady. Należy je wykonywać w min. 2 seriach, a każda seria powinna się składać z min. 6 powtórzeń. 

W zależności od siły fizycznej, rozwoju mięśni i poziomu doświadczenia w ćwiczeniach z obciążeniem możemy dostosować wagę hantli do swoich potrzeb. Na rynku dostępne są modele o wadze od 0,5 kg do 50 kg. 

A u nas dostępne są hantle PowerVib - hantle wibracyjne z regulacją obciążenia w zakresie od 1 kg - 3 kg. 

 

Hantle z regulacją obciążenia

Regulacja obciążenia w hantlach to bardzo praktyczna funkcjonalność. 
Dzięki temu jedno urządzenie może służyć do wielu celów różnym osobom. 

Hantle wibracyjne PowerVib wyposażone są w wymienne ciężarki o wadze 2 kg i 3 kg - ich montaż jest szybki i prosty. Wystarczy wkręcić na trzpień hantla ciężarek o wybranym obciążeniu, a następnie zabezpieczyć go nasadką. Czynność wykonujemy po obu stronach hantli i ważne - na obu końcach hantli montujemy takie samo obciążenie. 

Trening wibracyjny

Po co w hantlach wibracje? Po to, by zwiększyć intensywność treningu oraz by dotrzeć do najgłębiej położonych warstw mięśni. 

Wibracje powodują, że mięśnie kurczą się z rozkurczają, a tym samym wykonują pracę. Wyobraźcie sobie, że tym kurczącym i rozkurczającym się mięśniom dokładamy ćwiczenia - w ten sposób, wykonają one o wiele większą pracę, niż podczas analogicznych ćwiczeń z obciążeniem, ale bez wibracji. 

PowerVib posiadają aż trzy poziomy regulacji wibracji: 

1 poziom 1100 ± 300 rpm (18 Hz)
2 poziom 1500 ± 300 rpm (25 Hz)
3 poziom 2000 ± 300 rpm (33 Hz)

Im wyższy poziom wibracji, tym większy wysiłek. A dzięki temu możemy osiągnąć swoje cele w czasie krótszym o ok. 50%, niż podczas tradycyjnego treningu. 

Razem i osobno

Hantle wibracyjne PowerVib sprawdzą się zarówno w domu, jak i na siłowni.  
Z urządzenia można korzystać aż do 2 godzin na jednym ładowaniu. Diody LED dają pełną kontrolę nad poziomem baterii, więc nie zaskoczy Was brak mocy. 

Z PowerVib można także korzystać w duecie z platformą wibracyjną PowerBoard 3.0, by równocześnie pracować nad dolnymi i górnymi partiami mięśni. 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium