Mobilny salon foteli masujących

Mobilny salon foteli masujących

Zakup fotela masującego to niełatwe zadanie. Idealny fotel musi nie tylko wpasować się w określony budżet, lecz również spełnić oczekiwania wszystkich domowników i wkomponować się we wnętrza, w których stanie. Warto więc przetestować fotel przed zakupem, aby mieć 100% pewności, że to właśnie TEN.

Gdy salon foteli masujących mamy blisko, odwiedzenie go nie jest wielkim problemem, lecz co wtedy, gdy salon znajduje się na drugim końcu Polski? Cóż. Skoro nie można przyjechać do salonu foteli masujących, to może… mobilny salon foteli masujących przyjedzie do Ciebie? W dodatku zupełnie za darmo?

Show mobil - mobilny salon foteli masujących

Show mobil czyli mobilny salon foteli masujących Casada to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają czasu, by odwiedzić nasze salony sprzedaży.

Jak to możliwe, że salon dojeżdża do Ciebie?
Wnętrze busa zamieniliśmy w ekskluzywny, kameralny showroom. Znajdują się w nim gotowe do pracy fotele masujące, a także przytulny, przestrony kącik ze stolikiem, w którym możemy porozmawiać z naszymi Klientami.

Takim salonem podjeżdżamy pod Twój dom i zapraszamy Cię do siebie. 

Pod względem reżimu sanitarnego mobilny salon foteli masujących nie odbiega standardem od naszych salonów stacjonarnych - ważny jest dla nas zarówno komfort naszych Klientów, jak i ich bezpieczeństwo.

Jak zaprosić nas do siebie?

To bardzo proste - wystarczy skontaktować się telefonicznie z naszą infolinią: +48 733 44 00 44 / 95 780 00 20 lub wypełnić formularz kontaktowy, znajdujący się w zakładce SHOW MOBIL

Informacje, których od Ciebie potrzebujemy to:

  • modele foteli, które chcesz przetestować przed zakupem
  • docelowe kolory foteli
  • adres zamieszkania
  • kontaktowy numer telefonu

Umawiamy się z Tobą na prezentację fotela i mobilny salon foteli masujących przyjeżdża pod Twój dom :)

Jak kupić fotel od razu po testach?

Gdy już przetestujesz fotel i zyskasz pewność, który model kupić, możemy przystąpić do sfinalizowania transakcji. Możesz u nas zapłacić:

  • szybkim przelewem - wygenerujemy dla Ciebie link i środki od razu zaksięgują się na naszym koncie;
  • gotówką
  • kartą

Twój fotel - nowy, opakowany w karton, znajduje się na przyczepie, możemy więc od razu go dostarczyć i zmontować.

Mamy również raty 0%

Fotel masujący można również kupić na raty 0%. Możemy wypisać wniosek ratalny na miejscu, jednak bezpieczniejszą opcją jest załatwienie formalności bankowych z wyprzedzeniem, aby uniknąć niespodzianki w postaci wydłużonego czasu weryfikacji (pamiętajmy, że ocena ryzyka kredytowego spoczywa po stronie banku i nie mamy na nią wpływu).

Jeśli otrzymamy informację, że rozważany jest zakup na raty podeślemy link do wniosku kredytowego online z wyprzedzeniem. Bank wyda decyzję przed naszym przyjazdem i wtedy będzie możliwe wydanie fotela bezpośrednio po prezentacji.

Fotel masujący w leasingu

Fotel masujący może również stać się zakupem firmowym - wtedy finansowanie ma postać np. leasingu. Z uwagi na przebieg procedury tj. konieczność zawarcia umowy z leasingodawcą i wpłacenia wkładu własnego formalności trwają dłużej, niż w przypadku kredytu.

W takim wypadku dostawa fotela odbędzie się po uruchomieniu leasingu, a prezentacja jest oczywiście darmowa.

Decyzja na wyższym szczeblu

Nie zawsze zakup fotela masującego możliwy jest "od ręki" - świetnie to rozumiemy, zwłaszcza współpracując z klientem korporacyjnym.
Wybór odpowiedniego modelu fotela masującego to dopiero początek procedury zakupowej. W takim wypadku wszystkie formalności załatwiamy online, a na termin dostawy fotela umawiamy się dopiero po ich zakończeniu. Kupujący nie ponosi żadnych kosztów prezentacji fotela.

Zobacz wszystkie modele naszych foteli masujących! TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium