MediGun - agent do zadań specjalnych

MediGun - agent do zadań specjalnych

MediGun - tajna broń do walki z bólem mięśni

Pamiętacie sceny z filmów o agencie 007? James Bond dostawał mnóstwo nowoczesnych gadżetów, które miały pomóc uratować świat. Nasz masażer ręczny też przypomina jeden z atrybutów agenta jej królewskiej mości. Czego możecie spodziewać się po urządzeniu MediGun? 

  • Eleganckiego designu
  • Lekkiej wagi
  • Czterech głowic masujących, przeznaczonych do różnego rodzaju masażu
  • Dbania o kondycję i wygląd całego ciała nie tylko w domowych warunkach, ale także... w plenerze!

Zobaczcie, dlaczego MediGun zasługuje na miano agenta specjalnego w Waszym domu.

Nazywa się Gun. MediGun.Zawodowo zajmuje się wykonywaniem dogłębnego masażu ostukującego.

Choć w jego nazwie nie doszukamy się podwójnego zera, jak w przypadku agenta 007, MediGun ma licencję na dbanie o kondycję również tych partii mięśni, które są trudne do wypracowania. Idealnie sprawdza się jako pomoc w usuwaniu zmęczenia mięśni, łagodzi bolesność, sztywność i skurcze.

Wyposażony jest w trzy stopnie regulacji prędkości. Wykona kompleksowy masaż i dostosuje się do każdejgo użytkownika. Działa doskonale na trzech poziomach:

  • poziom 1: 1800 uderzeń na minutę,
  • poziom 2: 2400 uderzeń na minutę,
  • poziom 3: aż 3200 uderzeń na minutę.

Dodatkowo posiada technologię redukowania szumów. Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Korzystając z urządzenia MediGun, możecie wypróbować też  automatyczne programy do wykonywania masażu ostukującego!

Największe zalety agenta do zadań specjalnych

Jakie cechy podkreślają użytkownicy MediGun?

Medigun jest rewelacyjny po fitnesie, ale pomaga mi też przed zajęciami rozciągnąć mięśnie. Czekam teraz na trwałe efekty antycellulitowe, bo po masażu ud można się zmieścić w przyciasne dżinsy! Masuję też męża, którego spina w barku. Po masażu bark puszcza. Polecamy więc oboje./Ewa/Rewelacja po treningu, znacznie ułatwia rozciąganie i zmniejsza zakwasy, poprawia elastyczność mięśni. Polecam każdemu po treningu siłowym./Paweł/

 MediGun testowany był również przez Panią Gadżet - relację możecie zobaczyć TUTAJ.

Poniżej możecie obejrzeć krótki materiał o tym, w jaki sposób wykorzystać MediGun do uzupełnienia codziennego treningu lub w przypadku bólu i skurczów mięśni.

Opis poszczególnych funkcji MediGun i specyfikację techniczną znajdziecie na naszej stronie internetowej TUTAJ

Jakie macie doświadczenia z masażerami ręcznymi? Z czym macie największy problem? Dajcie znać. Odpowiemy na wszystkie pytania!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium