Masażer, Masażer do stóp, Mata masująca, Porady, Rehabilitacja, Zdrowie

Masażery na wakacje czyli niezbędnik urlopowy Casady

masażer na wakacje

Jedziesz na wakacje? Zabierz ze sobą swój masażer!

Wakacje to ten czas w roku, kiedy możemy na chwilę się zatrzymać, porzucić codzienny kierat i poświęcić czas na relaks i wypoczynek. To najlepszy czas, by o siebie zadbać, dlatego jadąc na urlop koniecznie zabierz ze sobą masażer. Ale… który masażer sprawdzi się w urlopowych warunkach? Jakie urządzenie będzie najlepsze na wyjazd? Rozwiązań jest tyle, ile potrzeb.

MASAŻER NA BIWAK

Masażer na biwaku? Oczywiście! Pod warunkiem, że urządzenie  jest niewielkie, mobilne – a więc pracujące bezprzewodowo, wielofunkcyjne i bezproblemowe w ładowaniu. Tak jak poduszka masująca Miniwell Twist2Go https://casada.pl/produkt/miniwell-twist2go-poduszka-masujaca/.

Mała poduszka masująca to idealne rozwiązanie na wyjazdy. Nie zajmuje wiele miejsca w bagażu, nie stanowi ciężaru, a wymasuje całe ciało: kark, plecy, uda czy łydki. Pracuje bezprzewodowo, a jej akumulator można naładować w gnieździe zapalniczki samochodowej co czyni ją idealnym masażerem na wakacje.
Przyda się, by rozmasować mięśnie zmęczone podróżą i zapewnić odrobinę relaksu w ciągu dnia lub wieczorem. Dzięki niej nawet w namiot możemy zamienić w profesjonalny salon masażu.

MASAŻER NA WAKACJE W RUCHU

Aktywne wakacje? To genialny pomysł! Niezależnie od tego, czy planujesz rajd pieszy, wycieczki rowerowe, wędrówki po górskich szlakach, wspinaczkę czy pływanie – przyda ci się podręczny masażysta, który rozluźni mięśnie, pospinane po wysiłku fizycznym. Wybierz MediGunPRO: https://casada.pl/produkt/medigunpro-pistolet-wibracyjny/.

MediGunPRO to pistolet wibracyjny, przeznaczony przede wszystkim dla osób uprawiających sport. Zastąpi dłonie masażysty, pozwalając na samodzielne wykonanie masażu np. łydek, pośladków czy mięśni ramion.

Ten poręczny i lekki massage gun jest zasilany bateryjnie, może więc pracować w terenie.

NA WAKACJE W WERSJI DE LUXE

Jeśli wybierasz się na wakacje do domku letniskowego, sanatorium czy hotelu i dojeżdżasz tam samochodem, możesz śmiało zabrać ze sobą matę masującą – na przykład Quattromed III: https://casada.pl/produkt/quattromed-iii/. Poranny masaż pomoże ci obudzić i “uruchomić” ciało. Możesz także skorzystać z masażu tuż przed snem, by poprawić jego jakość.

PODRÓŻE MAŁE I DUŻE

W bagażu podręcznym, który zabieramy do samolotu nie ma zbyt wiele miejsca, dlatego w podróży może nam towarzyszyć wyłącznie niewielkie urządzenie. Rolloped (https://casada.pl/produkt/rolloped/) sprawdzi się idealnie w tych specyficznych warunkach. To zasilane bateryjnie urządzenie jest niewielkie i ciche, a przy tym wspaniale wymasuje drętwiejące podczas długich lotów stopy i łydki. Rolloped może również posłużyć do masażu pleców czy ud – ty decydujesz, jak będziesz go używać.

Odwiedź koniecznie zakładkę https://casada.pl/kategoria-produktu/masazery/masazery-na-wakacje/ – na pewno znajdziesz w niej odpowiednie dla siebie urządzenie. Pamiętaj też, że nasi konsultanci służą poradą na czacie oraz na infolinii: 733 44 00 44 oraz 96 780 00 20.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *