Mała rzecz, a cieszy - czyli poręczne masażery 2021

Mała rzecz, a cieszy - czyli poręczne masażery 2021

Mini masażery - maxi zastosowanie

Mała rzecz, a cieszy. Cieszy, bo pomaga na wiele problemów. Mały masażer to urządzenie wszechstronne. Niech Was nie zmyli mizerny gabaryt. W tych "zabawkach" drzemie wielka moc.

Obalmy mit. Masażer wcale nie musi być duży i kosztowny, aby był skuteczny i dobry jakościowo. Najważniejsze to dobrać odpowiednie urządzenie do swoich potrzeb. Jeśli cierpicie na schorzenia, które objawiają się np. bólami mięśni w jednej okolicy, potrzebujecie skorzystać z masażu poza domem, często podróżujecie, powiedzmy sobie szczerze - fotela masującego nie weźmiecie pod pachę i nie zabierzecie ze sobą. Potrzebujecie czegoś małego, lekkiego, poręcznego, zasilanego bateryjnie. Mini masażer - to jest właśnie ten produkt. Ale... który wybrać?

Masażery do zadań  specjalnych

Masażer do zadań specjalnych jest odpowiedzią na szczególne potrzeby. Najczęściej przeznaczony jest do określonych partii ciała - na nie sprawdza się najlepiej, choć inwencja własna zawsze jest mile widziana. czasami okazuje się, że nasze urządzenia kompletnie zmieniają swoje przeznaczenie i super się w swoich nowych rolach sprawdzają.

Masażerem do zadań specjalnych jest Rolloped. Kolczasty, silikonowy wałek z funkcją wibracji jest idealnych do tych partii ciała, którymi możemy go toczyć. Lubią go zwłaszcza stopy i łydki. Możemy również toczyć go dłonią po innych partiach ciała. Rolloped zasilany jest bateriami - paluszkami. Można do niego wlać ciepłą wodę, by zafundować sobie masaż rozgrzewający.

Innym masażerem do zadań specjalnych jest Scoop. Ten masażer wibracyjny posiada mięciutką, silikonowa główkę, którą można wykonywać masaż całego ciała - nawet twarzy. Takie zastosowanie rekomendowane jest przez niektóre kliniki medycyny estetycznej po zabiegach wykonywanych na twarzy. Delikatny masaż umożliwia bowiem lepsze rozprowadzenie wprowadzanych substancji, a także rozmasowuje miejsca wkłuć i relaksuje pacjenta.

Pięć zróżnicowanych programów wibracji (od delikatnych po bardzo intensywne) sprawia, że ten masażer możemy stosować również dla całego ciała. Scoop posiada akumulatorek, który ładujemy - zupełnie jak telefon komórkowy. Został również wyposażony w specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem. Jest więc bezpieczny nawet w damskiej torebce ;)

Masażery wszechstronne

Nie tylko Scoop przeznaczony jest do stosowania w obszarze całego ciała. Także mały "pajączek" Eve sprosta temu zadaniu. Jego ergonomiczny, kulisty kształt sprawia, że idealnie leży w dłoni. Jest twardy, wibruje - dlatego świetnie rozmasowuje spięte mięśnie. Napędzają go baterie - paluszki i jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: biało - czerwonej oraz biało - niebieskiej.

Rolloped, Scoop, Eve... Który z naszych małych masażerów najbardziej przyda się Tobie?

Jeśli jeszcze nie możesz się zdecydować - skontaktuj się z nami. Nasi konsultanci pomogę Ci wybrać najlepsze urządzenie. Namiary na nas znajdziesz TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium