Braintronics, Fotele masujące, Masaż, Masażer, Masażer do stóp, Mata masująca, Porady, Sport, Zdrowie

Zostańcie w domu – jak nie zwariować w czterech ścianach

Koronawirus wyłączył nas tymczasowo z życia publicznego. Wykorzystajmy czas w domu najlepiej, jak się da!

KORONAWIRUS – JAK ZAMIENIĆ COŚ ZŁEGO W COŚ DOBREGO?

Panująca obecnie pandemia to bez dwóch zdań straszny czas. Jednak zamiast ubolewać nad zamknięciem galerii handlowych i kin postarajmy się wykorzystać go jak najlepiej.
Przymusowy pobyt w czterech ścianach, w małym rodzinnym gronie wcale nie musi wiać nudą!

Przede wszystkim pamiętajmy, aby nie dać się zwariować. Przestrzegajmy zaleceń higienicznych, izolujmy się w przypadku choroby i nie rozsiewajmy zarazków , a poza tym – żyjmy normalnie.

Co możemy robić w domu? 

Przede wszystkim – zrelaksować się na milion sposobów! Możemy obejrzeć doskonały film na ekranie własnego telewizora. Plusy? Nikomu nie będzie przeszkadzało głośne chrupanie chipsów czy słupków marchewki. Oglądając film można przy okazji wymasować stopy, wsuwając je np. do masażera stóp Reflexomed czy FootInn.

W codziennym pędzie często brak czasu na lekturę. Wykorzystajmy koronawirusa do nadrobienia zaległości literackich. Wystarczy miękki Casadowy kocyk, kubek ulubionej herbaty i dobra książka.

masażer do stóp

DOMOWE SPA

W najbliższym czasie na pewno nie skorzystamy z ofert gabinetów kosmetycznych czy spa – ale przecież zabieg relaksacyjny możemy zrobić sobie w domu!

Wystarczy mata masująca np. Quattromed OV S-line lub mata Quattromed V, współpracująca z aplikacją do terapii antystresowej Braintronics. I voila! Zapal świecę zapachową, włącz aplikację lub po prostu ulubioną muzykę, zamknij oczy i rozluźnij się.

A może masz w domu fotel masujący? Taka Aura, Skyliner II czy Alphasonic II zastąpi cały sztab masażystów – wymasuje całe Twoje ciało od stóp aż po kark.

Po takiej sesji relaksacyjnej poczujecie się jak nowo narodzeni.

fotel masujący

KORONAWIRUS TO CZAS NA BYCIE FIT!

Zamknięte siłownie i kluby fitness to żadna wymówka… Piękne słońce za oknem zachęca do przebieżki na świeżym powietrzu. Jeśli jednak nie mieszkacie na uboczu, a w centrum – lepiej jest potrenować w domu. Pomoże Wam w tym platforma wibracyjna PowerBoard 3.0. Podpowiedzi w jaki sposób przeprowadzić trening znajdziecie na stronie www.powerboard.pl

Po treningu pamiętajcie o rozciąganiu! To bardzo, bardzo ważne.
Możecie je sobie ułatwić stosując pistolet wibracyjny MediGunPRO, który pomoże Wam uporać się z zakwasami i spiętymi mięśniami.

DAMY RADĘ!

Na szczęście koronawirus nie będzie trwał wiecznie. Bądźmy ostrożni, dbajmy o siebie, nie dajmy się zwariować. Wykorzystajmy ten czas dla siebie i dla bliskich.
To nie koniec świata.  Postarajmy się dostrzec w bieżącej sytuacji jasną stronę.

Trzymajcie się zdrowo!