Promocje
Fotel masujący SKYLINER II
Fotel masujący SKYLINER II
29 000,00 zł 27 000,00 zł
Fotel masujący ALPHASONIC II
Fotel masujący ALPHASONIC II
19 500,00 zł 17 000,00 zł
Masażer nóg i stóp CANOO V
Masażer nóg i stóp CANOO V
2 470,00 zł 1 900,00 zł
szt.
Masażer do stóp REFLEXOMED II
Masażer do stóp REFLEXOMED II
1 970,00 zł 1 700,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Telewizory Bang & Olufsen

Oprócz pięknych i zapewniających doskonałe brzmienia słuchawek i głośników, w ofercie tej cenionej, duńskiej marki ważne miejsce zajmują rozwiązania stworzone dla miłośników kina w warunkach domowych. Mowa o telewizorze Bang & Olufsen, który zachwyca designem i funkcjonalnościami. Zapraszamy do zapoznania się z tą interesującą, luksusową propozycją oraz skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu uzyskania wyceny.

Telewizor Bang & Olufsen dla najwyższej jakości wrażeń

A gdyby tak transmisje wydarzeń sportowych i kulturalnych, ulubione programy rozrywkowe i premiery filmowe mogły jeszcze intensywniej poruszać i dostarczać silniejszych wrażeń? To jest możliwe dzięki duńskiej marce specjalizującej się w produkcji innowacyjnych rozwiązań dla miłośników dźwięku i obrazu. Bang & Olufsen TV to połączenie najnowszej technologii ekranów OLED 4K i 8K firmy LG z potężnym centrum dźwięku. Intensywne kolory, cudowna głębia, wyraziste szczegóły są zatem wzbogacone czystym, mocnym i bogatym dźwiękiem, a domowe seanse zamieniają się w niesamowite doświadczenia. Na uwagę zasługuje także design, dzięki któremu udaje się zachować równowagę między wrażeniami audiowizualnymi a estetyką i co za tym idzie, przewyższyć wszelkie oczekiwania. Kinowa jakość w warunkach domowych stała się nie tylko dostępna, ale i piękna.

Bang & Olufsen TV – konfiguracja pod zamówienia

Wygląd BeoVision Harmony (Bang OlufsenTV) można dostosować do upodobań i potrzeb, korzystając z kilku wariantów kolorystycznych frontów. To z kolei pozwala na dostosowanie urządzenia do charakteru przestrzeni oraz stworzenia spójnej, atrakcyjnej aranżacji. Bang and Olufsen TV konfigurujemy pod indywidualne zamówienia. W celu omówienia przebiegu i szczegółów tej realizacji oraz przygotowania wyceny zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu firmowego. Na miejscu istnieje możliwość zobaczenia i przetestowania tego urządzenia, a także podzielenia się swoimi doświadczeniami. Przez cały czas do dyspozycji pozostają również nasi konsultanci, którzy zarówno online, jak i przy okazji spotkania chętnie opowiedzą więcej o tym modelu i pomysłach na organizację prywatnego, domowego kina.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium