Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Telewizory Bang & Olufsen

Oprócz pięknych i zapewniających doskonałe brzmienia słuchawek i głośników, w ofercie tej cenionej, duńskiej marki ważne miejsce zajmują rozwiązania stworzone dla miłośników kina w warunkach domowych. Mowa o telewizorze Bang & Olufsen, który zachwyca designem i funkcjonalnościami. Zapraszamy do zapoznania się z tą interesującą, luksusową propozycją oraz skontaktowania się z naszymi konsultantami w celu uzyskania wyceny.

Telewizor Bang & Olufsen dla najwyższej jakości wrażeń

A gdyby tak transmisje wydarzeń sportowych i kulturalnych, ulubione programy rozrywkowe i premiery filmowe mogły jeszcze intensywniej poruszać i dostarczać silniejszych wrażeń? To jest możliwe dzięki duńskiej marce specjalizującej się w produkcji innowacyjnych rozwiązań dla miłośników dźwięku i obrazu. Bang & Olufsen TV to połączenie najnowszej technologii ekranów OLED 4K i 8K firmy LG z potężnym centrum dźwięku. Intensywne kolory, cudowna głębia, wyraziste szczegóły są zatem wzbogacone czystym, mocnym i bogatym dźwiękiem, a domowe seanse zamieniają się w niesamowite doświadczenia. Na uwagę zasługuje także design, dzięki któremu udaje się zachować równowagę między wrażeniami audiowizualnymi a estetyką i co za tym idzie, przewyższyć wszelkie oczekiwania. Kinowa jakość w warunkach domowych stała się nie tylko dostępna, ale i piękna.

Bang & Olufsen TV – konfiguracja pod zamówienia

Wygląd BeoVision Harmony (Bang OlufsenTV) można dostosować do upodobań i potrzeb, korzystając z kilku wariantów kolorystycznych frontów. To z kolei pozwala na dostosowanie urządzenia do charakteru przestrzeni oraz stworzenia spójnej, atrakcyjnej aranżacji. Bang and Olufsen TV konfigurujemy pod indywidualne zamówienia. W celu omówienia przebiegu i szczegółów tej realizacji oraz przygotowania wyceny zachęcamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu firmowego. Na miejscu istnieje możliwość zobaczenia i przetestowania tego urządzenia, a także podzielenia się swoimi doświadczeniami. Przez cały czas do dyspozycji pozostają również nasi konsultanci, którzy zarówno online, jak i przy okazji spotkania chętnie opowiedzą więcej o tym modelu i pomysłach na organizację prywatnego, domowego kina.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium