Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Głośnik Beosound Edge Bang&Olufsen

15 299 
Wybierz opcje

Głośnik Beoplay A9 Bang&Olufsen

12 799 13 999 
Wybierz opcje

Głośnik Beosound Balance Bang&Olufsen

9 499 11 799 
Wybierz opcje

Głośnik Beosound 2 Bang&Olufsen

10 999 
Wybierz opcje

Soundbar Beosound Stage Bang&Olufsen

7 499 9 999 
Wybierz opcje

Głośniki Beolab 90 Bang&Olufsen

Kup produkt

Głośnik Beosound 1 Bang&Olufsen

6 099 7 999 
Wybierz opcje

Głośnik Beoplay M5 Bang&Olufsen

2 799 
Wybierz opcje

Głośnik przenośny Beolit 20 Bang&Olufsen

2 299 
Wybierz opcje

Głośnik przenośny Beolit 17 Bang&Olufsen

2 000 
Czytaj dalej

Głośnik przenośny Beoplay P6 Bang&Olufsen

1 573 
Wybierz opcje

Subwoofer Beolab 19 Bang&Olufsen

Kup produkt

Głośniki Bang & Olufsen

Zostały stworzone po to, żeby ze słuchania muzyki można było czerpać jeszcze większą przyjemność. Głośniki Bang & Olufsen oczarowują jednak nie tylko najnowocześniejszymi innowacjami akustycznymi, ale również niesamowitym wzornictwem. Jako dystrybutor marki Bang & Olufsen serdecznie zapraszamy do wspólnego odkrywania magii i piękna dźwięku.

Głośniki Bang & Olufsen – wyjątkowe brzmienie i design

Poszukując równowagi między jakością premium rozumianą jako wyjątkowy design i świetne brzmienie, warto skierować się ku głośnikom Bang&Olufsen. Produkty tej duńskiej marki z długą tradycją i pewnym spojrzeniem w przyszłość zachwycają i wywołują szczerą chęć, aby zaprosić je do domowych pieleszy. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych, eleganckich przestrzeniach, podkreślając ich unikalny charakter oraz zapewniając przebywającym w nich osobom niepowtarzalne doznania. Głośniki Bang Olufsen wyposażone są w szereg funkcji, które sprawiają, że korzystanie z tych urządzeń staje się zupełnie nowym doświadczeniem. W zależności od wybranego modelu umożliwiają sterowanie rozpraszaniem dźwięku, mogą dostosowywać go do nastroju, adaptować się do konkretnego pomieszczenia czy wykrywać obecność domowników, rozświetlając dodatkowy interfejs.

Stacjonarne czy przenośne głośniki Bang&Olufsen?

Proponujemy zarówno stacjonarne, jak i przenośne głośniki Bang & Olufsen. Modele z tej pierwszej grupy są w szczególności polecane do przestrzeni domowych i biurowych. Dzięki nim udaje się stworzyć w domu prywatną strefę relaksu i rozrywki, natomiast w biurze – atmosferę sprzyjającą pracy i pozwalającą kreować wizerunek. Stacjonarne modele, których wygląd i ustawienie można dostosowywać do potrzeb, tworzą również udane połączenia z fotelami masującymi oraz innymi urządzeniami do masażu z naszej oferty. A gdzie znajdują zastosowanie przenośne głośniki Bang Olufsen? Tutaj wariantów jest wiele, bo mogą one wprost podążać za swoimi właścicielami, zapewniając im doskonały, czysty dźwięk w trakcie podróży, uprawiania sportu bądź spotkań na świeżym powietrzu. W celu dostosowania idealnego rozwiązania do swoich oczekiwań proponujemy odwiedzić wybrany salon firmowy Casada lub skontaktować się online z naszymi konsultantami.