Promocje
Fotel masujący SKYLINER II
Fotel masujący SKYLINER II
29 000,00 zł 27 000,00 zł
Fotel masujący ALPHASONIC II
Fotel masujący ALPHASONIC II
19 500,00 zł 17 000,00 zł
Masażer nóg i stóp CANOO V
Masażer nóg i stóp CANOO V
2 470,00 zł 1 900,00 zł
szt.
Masażer do stóp REFLEXOMED II
Masażer do stóp REFLEXOMED II
1 970,00 zł 1 700,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Głośniki Bang & Olufsen

Zostały stworzone po to, żeby ze słuchania muzyki można było czerpać jeszcze większą przyjemność. Głośniki Bang & Olufsen oczarowują jednak nie tylko najnowocześniejszymi innowacjami akustycznymi, ale również niesamowitym wzornictwem. Jako dystrybutor marki Bang & Olufsen serdecznie zapraszamy do wspólnego odkrywania magii i piękna dźwięku.

Głośniki Bang & Olufsen – wyjątkowe brzmienie i design

Poszukując równowagi między jakością premium rozumianą jako wyjątkowy design i świetne brzmienie, warto skierować się ku głośnikom Bang&Olufsen. Produkty tej duńskiej marki z długą tradycją i pewnym spojrzeniem w przyszłość zachwycają i wywołują szczerą chęć, aby zaprosić je do domowych pieleszy. Doskonale sprawdzają się w nowoczesnych, eleganckich przestrzeniach, podkreślając ich unikalny charakter oraz zapewniając przebywającym w nich osobom niepowtarzalne doznania. Głośniki Bang Olufsen wyposażone są w szereg funkcji, które sprawiają, że korzystanie z tych urządzeń staje się zupełnie nowym doświadczeniem. W zależności od wybranego modelu umożliwiają sterowanie rozpraszaniem dźwięku, mogą dostosowywać go do nastroju, adaptować się do konkretnego pomieszczenia czy wykrywać obecność domowników, rozświetlając dodatkowy interfejs.

Stacjonarne czy przenośne głośniki Bang&Olufsen?

Proponujemy zarówno stacjonarne, jak i przenośne głośniki Bang & Olufsen. Modele z tej pierwszej grupy są w szczególności polecane do przestrzeni domowych i biurowych. Dzięki nim udaje się stworzyć w domu prywatną strefę relaksu i rozrywki, natomiast w biurze – atmosferę sprzyjającą pracy i pozwalającą kreować wizerunek. Stacjonarne modele, których wygląd i ustawienie można dostosowywać do potrzeb, tworzą również udane połączenia z fotelami masującymi oraz innymi urządzeniami do masażu z naszej oferty. A gdzie znajdują zastosowanie przenośne głośniki Bang Olufsen? Tutaj wariantów jest wiele, bo mogą one wprost podążać za swoimi właścicielami, zapewniając im doskonały, czysty dźwięk w trakcie podróży, uprawiania sportu bądź spotkań na świeżym powietrzu. W celu dostosowania idealnego rozwiązania do swoich oczekiwań proponujemy odwiedzić wybrany salon firmowy Casada lub skontaktować się online z naszymi konsultantami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium