Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Głośnik Beoplay A9 Bang&Olufsen

12 799 13 999 
Wybierz opcje

Głośnik Beosound Edge Bang&Olufsen

13 299 
Wybierz opcje

Głośnik Beosound Balance Bang&Olufsen

9 499 11 799 
Wybierz opcje

Głośnik Beosound 2 Bang&Olufsen

10 999 
Wybierz opcje

Soundbar Beosound Stage Bang&Olufsen

7 999 10 499 
Wybierz opcje

Głośniki Beolab 90 Bang&Olufsen

Kup produkt

Głośnik Beosound 1 Bang&Olufsen

7 999 
Wybierz opcje

Słuchawki nauszne Beoplay H95 Bang&Olufsen

3 799 
Wybierz opcje

Głośnik Beoplay M5 Bang&Olufsen

2 799 
Wybierz opcje

Słuchawki Beoplay HX Bang&Olufsen

2 299 
Wybierz opcje

Głośnik przenośny Beolit 20 Bang&Olufsen

2 299 
Wybierz opcje

Głośnik przenośny Beolit 17 Bang&Olufsen

2 000 
Czytaj dalej

Bang & Olufsen

Ulubiona muzyka odtwarzana przy pomocy doskonałej jakości, pięknych urządzeń pozwala skutecznie się zrelaksować, odprężyć i podarować sobie odrobinę przyjemności. Dlatego do naszej oferty włączyliśmy propozycje Bang & Olufsen, a więc ekskluzywnej, duńskiej marki związanej z produkcją sprzętu audiowizualnego. Została ona założona przez Petera Banga i Svenda Olufsena w 1925 roku. Mimo upływu lat nie przestaje zachwycać innowacyjnością.

Bang & Olufsen – luksusowa marka słuchawek i głośników

Jako dystrybutor marki Bang & Olufsen, możemy ze szczerą radością proponować głośniki i słuchawki o wyjątkowym designie i najwyższej jakości. Dzięki urządzeniom tego duńskiego producenta słuchanie ulubionych utworów w domowym zaciszu, przestrzeni relaksu w biurze oraz na świeżym powietrzu staje się prawdziwą ucztą. Słuchawki nauszne i douszne Bang and Olufsen są wykonane niezwykle starannie. To sprawia, że nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale co jeszcze istotniejsze dla regularnie korzystających z nich osób – doskonale brzmią i zapewniają wygodę. Równie fenomenalnie prezentują się głośniki stacjonarne oraz przenośne Bang&Olufsen. Gwarantują też dokładne, bogate brzmienie, które może stać się tłem zarówno dla domowych aktywności, jak i wydarzeń potrzebujących specjalnej oprawy.

BeoVision Harmony telewizor Bang & Olufsen

Niezwykle interesującym rozwiązaniem zaproponowanym przez Bang Olufsen jest również telewizor BeoVision Harmony ze zintegrowanymi głośnikami. Stanowi on połączenie estetyki z niesamowitymi doświadczeniami audiowizualnymi. Pozwala na stworzenie domowego kina w luksusowym stylu. Sprawia, że długo wyczekiwane transmisje wydarzeń sportowych oraz kulturalnych, a także filmowe premiery zyskują jeszcze wspanialszy charakter. To połączenie idealnego dźwięku, żywych obrazów oraz intrygującego designu przewyższa zatem wszelkie oczekiwania. W naszym salonie produkt BeoVision Harmony Bang&Olufsen konfigurowany jest pod indywidualne zamówienia. Zachęcamy do kontaktu w celu przygotowania wyceny i umówienia się na przetestowanie rozwiązania w naszym salonie firmowym. Pozostajemy też do dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań na temat pozostałych produktów z kolekcji tego renomowanego, duńskiego producenta.