Porady, Z życia firmy

Jeśli nie za gotówkę, to jak?

Brak gotówki to nie problem – przygotowaliśmy się na różne scenariusze finansowania Waszych zakupów.

CO, JEŚLI NIE ZA GOTÓWKĘ?

Mówi się, że zdrowie jest bezcenne, jednak prawda jest taka, że nie zawsze domowy budżet pozwala nam na dokonanie zakupu – nawet, jeśli ma on służyć naszemu zdrowiu. A w każdym razie na pewno nie za gotówkę…

Mamy tego świadomość, dlatego przygotowaliśmy różne opcje finansowania zakupów w naszym sklepie.

.

eraty santander

RATY 0%

Jeśli nie chcecie od razu wydawać całej kwoty na zakup wymarzonego masażera, możecie kupić go na raty. W naszym sklepie mamy system e-rat 0% Santandera. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie przepłacicie ani złotówki.

E-raty dostępne są dla wszystkich naszych urządzeń: masażerów, foteli masujących, oraz urządzeń fitness.

RATY 0% Z WPŁATĄ WŁASNĄ

Na raty możemy sfinansować całą transakcję, możecie też wpłacić nam wybraną sumę pieniędzy, a na raty rozłożyć pozostałą kwotę. W takim wypadku wcześniej musicie się z nami skontaktować, najlepiej telefonicznie. Ustalimy szczegóły i wygenerujemy link do systemu ratalnego na kredytowaną kwotę.

Przelew na nasze konto wykonujecie dopiero po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej i uruchomieniu kredytu. Nie pobieramy żadnych zaliczek ani zadatków.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Jeśli prowadzicie działalność gospodarczą czy dokonujecie zakupu do firmy możecie skorzystać z opcji leasingu.
W tym zakresie przygotowaliśmy dla Was dwa rozwiązania:

Leasing online

Tę opcję płatności obsługuje firma LeaseLink. Procedura uproszczona jest do minimum i decyzję o przyznaniu leasingu otrzymacie już w kilka minut.
Po dokonaniu wpłaty własnej na wskazany numer rachunku otrzymacie do podpisania umowę kredytową – jeśli wypełniliście wniosek przed południem kurier dostarczy ją już następnego dnia roboczego. W dniu podpisania umowy LeaseLink płaci nam za Wasze zakupy, a my możemy je do Was wysyłać.

Leasing „tradycyjny”

Drugą opcją leasingu jest leasing obsługiwany przez firmę EFL. Tutaj procedura jest dłuższa, jednak jeśli nie goni Was, warto zapoznać się z ich ofertą.
Warto tutaj dodać, że EFL ma już ogromne doświadczenie w zakresie leasingowania foteli masujących

Oczywiście jeśli chcecie skorzystać z własnej firmy leasingowej – nic nie stoi na przeszkodzie.

Jeśli macie pytania odnośnie do opisanych powyżej sposobów finansowania zakupów – jesteśmy do Waszej dyspozycji!
Piszcie na biuro@casada.pl,dzwońcie na nasze infolinie: 95 737 41 14 /  800 007 911 lub zamówicie połączenie z naszej strony internetowej.