Promocje
Fotel masujący SKYLINER II
Fotel masujący SKYLINER II
29 000,00 zł 27 000,00 zł
Fotel masujący ALPHASONIC II
Fotel masujący ALPHASONIC II
19 500,00 zł 17 000,00 zł
Masażer nóg i stóp CANOO V
Masażer nóg i stóp CANOO V
2 470,00 zł 1 900,00 zł
szt.
Masażer do stóp REFLEXOMED II
Masażer do stóp REFLEXOMED II
1 970,00 zł 1 700,00 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jak zapewnić pracownikom relaks w pracy?

Jak zapewnić pracownikom relaks w pracy?

Sposoby na relaks w pracy

Relaks w pracy może brzmieć jak zwariowana idea. Pracownik powinien w miejscu pracy pracować, a nie odpoczywać! - mogą powiedzieć niektórzy. A jednak warto zatrzymać się nad tym pomysłem.

Sposoby na relaks w pracy sprawdzą się w przypadku nadgodzin i okresów, kiedy to pracownicy dłużej i więcej pracują. W takiej sytuacji możliwość odpoczynku w firmie będzie niezwykle istotna. Należy również rozważyć tę kwestię, jeśli praca sama w sobie jest niezwykle stresująca. 
Możliwość zrelaksowania się tuż przed ważnym spotkaniem biznesowym bądź przed prezentacją dla dużej grupy osób to szansa na to, że pracownik lepiej poradzi sobie z zadaniem.

Jak na ogół pracodawcy zapewniają relaks swoim pracownikom? Otóż, często w miejscach pracy tworzą oni specjalne rest-roomy bądź strefy chill-outu. Jest to bardzo popularne zwłaszcza w krajach zachodnich. W tych pomieszczeniach powinny znaleźć się wszystkie formy relaksu korzystne dla ciała i umysłu. Umieszczane są tam przedmioty służące rozrywce np. stół bilardowy, karty, gry planszowe. Istnieje również możliwość posłuchania relaksacyjnej muzyki.

Bardzo ważne by znalazł się tam również fotel do masażu, który pozwoli uwolnić napięcie mięśniowe i wprowadzi ciało w przyjemny stan odprężenia.

Po jaki fotel masujący sięgnąć?

Fotel masujący powinien być wielofunkcyjny. Będą korzystać z niego różne osoby o odmiennych potrzebach. W tym przypadku idealnie sprawdzi się Skyliner II Casada. Jest to niezwykle elegancki fotel, który będzie się pięknie prezentować. Ważniejsze jest jednak to, że posiada aż 23 specjalnie opracowane programy masażu, w tym pielęgnację stawów.

Zaletą Skylinera II jest to, że zawiera on zaawansowany system skanowania ciała. W sposób automatyczny dopasuje się do wzrostu danej osoby. Umożliwia również personalizację ustawień fotela. To od użytkownika zależą parametry masażu, jak i jego intensywność. Dzięki swojej dużej innowacyjności, fotel świetnie nadaje się do tego, by korzystało z niego wiele osób. Każda z nich będzie mogła w najlepszy dla siebie sposób odprężyć się.

Okazuje się, że pytanie jak się zrelaksować w miejscu pracy ma wiele odpowiedzi. Istnieje już wiele firm, które zainwestowały w strefę relaksu dla pracownika. Nie ulega wątpliwości, że trend ten przybierze na sile w najbliższym czasie. Pracodawcy, którzy postanowili pomóc swoim pracownikom w walce z presją i stresem, chwalą sobie swoją decyzję, widząc jak wiele przyniosła ona pozytywnych efektów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium