Gotowi na wiosnę!

Gotowi na wiosnę!

Zimą zapadamy w letarg i na "niechcemisia" - nie mamy ochoty na spacery, zalegamy na kanapach, jemy więcej ciężkostrawnych i kalorycznych potraw. Gnuśniejemy. 
Do życia wybudza nas wiosna, a do zadbania o własną kondycję motywuje ubiegłoroczna garderoba. 


Ubrania się skurczyły?

Zdarza się, że wiosenny outfit z ubiegłego roku już nie pasuje. Nie pasuje, bo zmieniły się trendy lub nie pasuje, bo... się nie dopina. 
O ile zmiany trendów można zignorować i nie dążyć ślepo za modą, o tyle trudno przejść do porządku dziennego nad przyciasnymi spodniami. Przyciasne spodnie mogą znów pasować - i umówmy się, że nie mówmy o wszywaniu gumek w pasie ;)


1. Wiosenna kuchnia

Wiosna niesie ze sobą powiew świeżości i chrupiące nowalijki. Rzodkiewka, szczypiorek, sałata, młoda cebulka czy zielony ogórek smakują o tej porze roku wyjątkowo pysznie. Włączmy je do menu naszej rodziny!
Nowalijki urozmaicą codzienne kanapki, staną się komponentami zdrowej sałatki, a dodane do białego sera zamienią go w pyszny i pożywny posiłek. 

Stawiajmy na naturę i jedzmy sezonowe warzywa i owoce - zapewnią nam solidną porcję witamin, dodadzą energii, a przy tym nie odłożą się w pasie ani biodrach ;)

2. Częściej, a mniej

Wiosną jemy mniej, niż zimą - pamiętajmy jednak o tym, żeby jeść regularnie. 
Bądźmy realistami i dostosujemy ilość posiłków do naszych potrzeb i trybu życia - nie sugerujmy się tym, że trzeba jeść 5 posiłków dziennie. Zjedzmy ich 4 albo 7 - najważniejsze, aby były pełnowartościowe, właściwie skomponowane i miały odpowiedni rozmiar. 

3. Piechotą do lata

Tak przyjemnie jest wciągnąć głęboko w płuca wiosenne powietrze, poczuć podmuch wiatru we włosach, a na skórze pierwsze ciepłe promienie słońca...
W samochodzie się to nie uda...

Nie musisz od razu uprawiać joggingu - po prostu wyjdź na spacer! Dotlenisz się, a przy okazji - zażyjesz nieco ruchu. 

4. Uruchom pozytywne wibracje

Wiosna to najwyższy czas, by wyciągnąć z kąta swoją platformę wibracyjną PowerBoard. Treningi zacznij spokojnie - podobno wiosna uderza do głowy, ale wykonanie 50 pompek na wibrującej płaszczyźnie po 3 miesiącach stagnacji to słaby pomysł... 

Zacznij od treningu pasywnego, następnie dodaj ćwiczenia: przysiady, wykroki, czy rzeczone pompki. Przyzwyczaisz ciało do wysiłku, a dzięki systematycznemu treningowi po ok. 3-4 tygodniach zauważysz pierwsze efekty!

Platforma może także pomóc w przygotowaniu formy do rozpoczęcia treningu w różnych dyscyplinach, np. joggingu: wzmocni stawy, zwiększy wytrzymałość organizmu. A po intensywnym treningu pomoże rozluźnić pospinane mięśnie.

 

Spacerować musisz zacząć samodzielnie, ale z treningami i żywieniem chętnie pomożemy :)

Dla każdego, kto kupi platformę wibracyjną PowerBoard 3.0 lub PowerBoard 2.1 przygotowaliśmy nieodpłatną konsultację dietetyczną - wystarczy wypełnić wywiad żywieniowy, a nasz dietetyk przygotuje plan żywieniowy, z którym sprawniej osiągniesz swój cel!

Przykładowe treningi na platformie wibracyjnej PowerBoard znajdziesz na naszym KANALE YOUTUBE

  

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium