Gdzie postawić fotel masujący - nietypowe lokalizacje

Gdzie postawić fotel masujący - nietypowe lokalizacje

Jaka jest najlepsza lokalizacja dla fotela masującego? Możliwości jest naprawdę wiele, są jednak również takie miejsca, w których fotel do masażu stanąć absolutnie nie powinien.

Postanowiliśmy Wam ułatwić wybór lokalizacji dla Waszego nowego fotela, abyście już na etapie podejmowania decyzji zakupowej byli świadomi ewentualnych ograniczników Waszych planów. 

 

Fotel masujący przy kominku

Czy może być coś przyjemniejszego niż płomień, radośnie trzaskający w kominku, w chłodny, zimowy wieczór? 
Oczywiście, że tak! Można ten płomień podziwiać z perspektywy masażu na fotelu masującym Casada.
Jednak aby cieszyć się zarówno urokami kominka, jak i fotela do masażu, należy zachować między nimi odpowiednią odległość, aby fotel masujący się nie nagrzewał.
Dystans wydłuży się, jeśli nie macie kominka z wkładem, a otwarte palenisko. 

Fotel masujący należy chronić przed ekspozycją na wysokie temperatury oraz przed wszelkimi źródłami ognia. Pozwoli to zapobiec uszkodzeniom mechanizmu oraz zniszczeniu elementów zewnętrznych fotela.   

 
Pokój kąpielowy - czyli fotel masujący w łazience

Gorąca, aromatyczna kąpiel wspaniale rozluźnia spięte mięśnie i pomaga zrelaksować zestresowany umysł. Masaż po kąpieli jest z całą pewnością świetnym pomysłem, jednak fotel masujący w łazience, czy nawet pokoju kąpielowym jest pomysłem zdecydowanie złym.  

Fotel masujący to urządzenie elektroniczne, a elektronika nie lubi wilgoci. Może ona spowodować awarię. Nie stawiajcie więc foteli w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Łazienka, sauna, pomieszczenie z jacuzzi czy z basenem to nieodpowiednie lokalizacje dla foteli masujących. 

Ustawicie fotel w przyległym pomieszczeniu - w pokoju wypoczynkowym czy sypialni. Najważniejsze, żeby była tam dobra wentylacja i niska wilgotność.

 


Fotel masujący w ogrodzie zimowym

Ten pomysł ma sens, pod warunkiem, że fotel masujący jest zabezpieczony przed deszczem, śniegiem, a także bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. 

Dobrze, aby fotel był z każdej strony osłonięty, a późnią jesienią i zimą zabezpieczony np. grubym pokrowcem, jeśli pomieszczenie nie jest w ogóle ogrzewane.

 

 
Fotel masujący na tarasie

Taras to cudowne miejsce, które staje się epicentrum życia towarzyskiego - zwłaszcza w sezonie grillowym. Nie jest to jednak dobra lokalizacja dla Waszego fotela masującego, zwłaszcza, jeśli taras jest otwarty.

Fotel musi być zabezpieczony przed warunkami atmosferycznymi, w tym przed działaniem promieni słonecznych. Wysoka temperatura może spowodować awarię mechanizmu, nie wspominając już o przebarwieniach czy uszkodzeniu poszycia fotela/. 

 

Jeśli zastanawiacie się, czy wybrana przez Was lokalizacja na pewno jest odpowiednia, nasi doradcy pomogą Wam ją zweryfikować. Fachową opinią służy również nasz Serwis.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium