Ranking foteli masujących

Ranking foteli masujących

Często pytacie nas, który fotel masujący jest najlepszy? Na który warto się zdecydować?

Szczerze powiedziawszy, nie jest to nasze ulubione pytanie, ponieważ nie ma na niej jednej odpowiedzi. 
Nasze fotele nie dzielą się na dobre i złe czy lepsze i gorsze. Każdy z nich jest po prostu inny, choć oczywiście różnią się nie tylko funkcjonalnościami, lecz również wyposażeniem.

Postanowiliśmy jednak przygotować dla Was nie ranking, aż dwa a rankingi foteli masujących w różnych kategoriach, aby dać Wam pewien obraz sytuacji.

 

Fotele masujące – ranking według cen

Patrząc na zakładkę Fotele masujące ranking według cen w zasadzie ustawia się sam. Warto jednak dodać słowo komentarza, skąd biorą się te różnice w cenach poszczególnych modeli.

Fotel najtańszy, czyli Higher Smart to technologicznie najprostsze urządzenie w naszej ofercie. Jednostka główna realizuje masaż pleców 3 technikami, posiada wibrację w siedzisku, a osobna jednostka podnóżka realizuje masaż kompresyjny łydek.

Fotel najdroższy, czyli Titan ma aż 2 niezależne roboty masujące, dwa systemy ogrzewania (węglowe w oparciu i grafenowe w podnóżku), realizuje dwanaście programów automatycznych – każdy z nich jest dostępny w 3 poziomach intensywności, posiada pilota w formie tabletu z kolorowym wyświetlaczem LCD, głośniki, sterowanie głosowe i pozwala na zaawansowane ustawienia masażu.

Różnice w cenach wynikają ze stopnia zaawansowania mechanizmu masującego, pozostałych funkcjonalności fotela oraz wyposażenia dodatkowego, takiego jak głośniki czy bezprzewodowa ładowarka do telefonu.

 

Ranking foteli masujących według popularności

To najbardziej subiektywny i zmienny ranking, bowiem w dużej mierze kreują go... nowości w naszej ofercie.
Najczęściej bowiem zdarza się, że najnowszy fotel staje się od razu bestsellerem. Tak było z Titanem – gdy pojawił się pierwszy fotel masujący z dwoma robotami masującymi wzbudził tak wielkie zainteresowanie, że nie nadążaliśmy z jego dostarczaniem.

Gdy pojawił się Alphasonic III było dokładnie tak samo. Zdetronizował na pewien czas inne modele i stał się bestsellerem.  Wcześniej podobną historię przechodziliśmy z Aurą i Skylinerem II.

Oczywiście najpewniej to zjawisko ma związek z tym, że często jesteśmy pionierem na rynku i przedstawiamy prawdziwe nowości i innowacje.     

 

Czy w ogóle jest sens robić ranking foteli masujących?

Doświadczenie uczy nas, że jeśli chodzi o fotele masujące ranking jest absolutnie niepotrzebny… Ważne jest dopasowanie fotela do swoich potrzeb: preferencji w zakresie masażu, funkcjonalności dodatkowych jak np. głośniki, gdy chcemy podczas masażu cieszyć się ulubioną muzyką, czy budżetu, jaki chcemy przeznaczyć na zakup.

Każdy z nas będzie potrzebował innego modelu. Jedna osoba woli masaż delikatny, drugiej potrzebne jest intensywne rozciąganie, z kolei ktoś inny nie będzie chciał bawić się ustawieniami indywidualnymi, gdyż wystarczą mu wyłącznie programy automatyczne. Każda z tych osób potrzebuje innego modelu i żaden ranking tego nie zmieni…

 

Jeśli rozważacie zakup fotela relaksacyjnego z masażem i właśnie robicie rozeznanie – nie czytajcie rankingów. Zadzwońcie do naszych doradców, odwiedźcie nasze salony sprzedaży lub zaproście do siebie nasz mobilny salon foteli masujących. To zdecydowanie lepsze sposoby, niż czytanie rankingów 😉

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium