Fotele masujące Casada - dlaczego warto je kupić?

Fotele masujące Casada - dlaczego warto je kupić?

Fotele masujące Casada

Zdarza się, że Klienci, rozważający zakup fotela masującego zadają pytanie: "dlaczego to akurat wasz fotel masujący mam wybrać?". I nie chodzi tu o parametry samego urządzenia, lecz o to, dlaczego to własnie naszą markę mają obdarzyć zaufaniem.

Postanowiliśmy więc opowiedzieć Wam o tym, dlaczego warto postawić na Casadę.

Wiedza i doświadczenie

Zaufanie to ważna sprawa. Nie każdy na nie zasługuje.

Marka Casada istnieje od roku 2000 na rynku niemieckim. Na rynek polski wkroczyliśmy w roku 2007.W 2015 roku nasza siedziba mieści się w Gorzowie Wielkopolskim. Jesteśmy na rynku od lat. To gwarancja bezpieczeństwa: nie pojawiliśmy się znikąd i nie znikniemy nagle. Mamy za sobą lata pracy z fotelami masującymi.

Fotele masujące Casada to jedna z pierwszych foteli masujących na rynku. Zaczynaliśmy od prostych mechanizmów, by dziś tworzyć (tak, tworzyć, ponieważ Casada jest producentem a nie importerem) jedne z najbardziej zaawansowanych urządzeń na świecie. Pozwala nam na to nasze doświadczenie.

Zaangażowanie

Nie chodzi nam o to, żeby po prostu sprzedać fotel. Nam chodzi o to, żeby idealnie dopasować fotel do użytkownika. Fotele są różne - tak jak różni są ludzie. Droższy nie zawsze znaczy lepszy - zresztą umówmy się: wszystkie nasze fotele są doskonałe. Różnią się przeznaczeniem i wyposażeniem, a nie jakością.

Rozmawiając z klientem badamy jego potrzeby i oczekiwania. Koszykarzowi nie sprzedajemy kompaktowego Betasonica II. Osobie marzącej o tajskim masażu w zaciszu własnego domu nie proponujemy Aury. Pomagamy znaleźć właściwy fotel - ten, z którego jego właściciel nie będzie chciał wstać.

Najwyższa jakość obsługi

Jakość obsługi poznaje się nie po tym, jak przebiegł proces zakupu, ale po tym, co było dalej... Fotele masujące Casada dostarczane są do Klienta przez naszych pracowników. Ekipa skręca fotel, uruchamia go, a następnie przeprowadza wstępne szkolenie z jego obsługi. Usługa ta jest nieodpłatna.

Oczywiście zawsze służymy pomocą, gdy pojawią się pytania na etapie użytkowania produktu.

Elastyczność

Zawsze staramy się dopasować do Klienta, unikamy sztampy. Chcesz odwiedzić nasz salon, ale masz wolne tylko weekendy? Zadzwoń do nas - umówimy się z Tobą indywidualnie. A może masz starszy model naszego fotela masującego i chciałbyś go wymienić na nowy? Skontaktuj się z nami - umówimy się na weryfikację stanu technicznego, abyśmy mogli przedstawić ofertę.

Są fotele i fotele masujące Casada...

Na koniec zostawiliśmy jeden z najistotniejszych aspektów, stanowiących odpowiedź na pytanie, dlaczego warto nam zaufać - jakość. Na rynku jest wiele foteli masujących: droższe lub tańsze, opisywane w bardziej lub mniej atrakcyjny sposób. Jednak to nie kwieciste opisy ani piękne zdjęcia stanowią o jakości fotela, a masaż, który ten fotel wykonuje. Dlatego nasze fotele bronią się same...

Zobacz wszystkie modele naszych foteli masujących! TUTAJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium