Fotel z masażem - twoje domowe spa

Fotel z masażem - twoje domowe spa

Fotel z masażem - po co i dla kogo?

Po co mieć w domu fotel z masażem? Przecież można bez niego żyć. Ale można również żyć bez samochodu czy bez telefonu. Pytanie, czy nasze życie nie stanie się wtedy trudniejsze?Fotele masujące marki Casada to urządzenia, które mają nam życie ułatwić - mają poprawić jego jakość.

Jak często korzystamy z zabiegów masażu? Nigdy? Bardzo rzadko? Tylko wtedy, gdy już nie możemy się ruszać? A jak wygląda ten temat organizacyjnie? Na masaż trzeba się umówić (w to nie takie łatwe - zwłaszcza, gdy się pracuje), odczekać na wolny termin - często bardzo odległy, jeśli mówimy o zabiegach finansowanych przez NFZ, dojechać (czas, czas, czas!), a na końcu - zapłacić, jeśli skorzystaliśmy z usługi prywatnie. Jeśli mieliśmy odrobinę szczęścia i trafiliśmy w godzinach przedpołudniowych na niezmęczonego masażystę - to cudownie. Jeśli z masażu korzystamy pod koniec dnia - szanse na to, że masażysta będzie zmęczony rosną. I właśnie dlatego warto mieć swój własny fotel z masażem.

Fotel z masażem rehabilitacyjnym

Fotel masujący może mieć różne przeznaczenie. Osoby, które wymagają regularnej pracy z fizjoterapeutą z pewnością najbardziej docenią aspekt rehabilitacyjny. W takich przypadkach fotel zastępuje dłonie terapeuty, wspiera terapię medyczną i zapewnia lepszą kondycję pacjenta - szczególnie w okresach pomiędzy kolejnymi cyklami zabiegów.

Masaż rehabilitacyjny może wykonać niemal każdy fotel z naszej oferty - jednak jeden zasługuje na szczególną uwagę. Hilton III to fotel, który realizuje masaże głębokie, intensywnie rozciągające. Nie rozkłada się do pozycji płasko leżącej - sylwetka zawsze ma nieco embrionalną pozycję, z wyeksponowanym odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa.
Cenią go m.in. osoby cierpiące na SM (stwardnienie rozsiane).

Fotel z masażem kojącym

Często spotykanym problemem we współczesnych czasach - czasach szybkich i nerwowych - jest bezsenność. Pogłębia ona inne dolegliwości i odciska silne piętno na naszym codziennym funkcjonowaniu. W przypadku bezsenności idealnym rozwiązaniem będzie fotel, realizujący masaże delikatne, kojąco-uspakajające. Doskonale sprawdzi się tu Betasonic II.

Innym fotelem, który doskonale sprawdzi się w celu wyciszenia i relaksacji jest Aura. To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie foteli masujących marki Casada healthcare. Aura posiada 26 automatycznych programów masażu, które - dzięki 8-stopniowej regulacji funkcji 4D mogą mieć intensywność od bardzo delikatnej po niezwykle głęboką. Każdy z programów można więc wykorzystać do relaksacji.  

Fotel dla zestresowanych

Osoby, które na co dzień doświadczają wiele stresów z pewnością docenią codzienne sesje "odstresowujące". Fotele marki Casada współpracują z autorską aplikacją Braintronics, która realizuje niezwykle skuteczną terapię, za pomocą audiostymulacji fal mózgowych.   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium