Fotele masujące, Porady

Fotel masujący Alphasonic II aranżacje

Aranżacje z fotelem Alhpasonic II

Aranżacje z fotelem Alphasonic II w roli głównej.  Zobacz, jak będzie się prezentował w Twoim wnętrzu!

ARANŻACJE – INSPIRACJE

Rozważając zakup fotela masującego nasi klienci mają czasem wrażenie, że przytłoczy on wnętrze swoimi gabarytami. Oczywiście to wrażenie mija podczas wizyty w naszym showroomie, gdy jest okazja, aby obejrzeć fotele na żywo. Wiele osób jednak dokonuje zakupu przez internet, nie oglądając fotela “na żywo”. Właśnie z myślą o tych osobach przygotowaliśmy ten wpis.

aranżacje fotel masujący alphasonic II red-nblack

Alphasonic II to jedyny fotel masujący, który występuje w aż 5 zestawieniach kolorystycznych. Z tego powodu aranżacje wnętrz nie nastręczają zbyt wielu problemów – dostępna kolorystyka umożliwia dopasowanie fotela do każdego stylu wnętrza.

aranżacje fotel do masażu alphasonic II black

Najwięcej obaw o przytłaczające wrażenie powodować może fotel masujący Alphasonic II w kolorze czarnym.

Jak jednak widać na powyższej aranżacji – zupełnie niepotrzebnie. Kubełkowy kształt fotela sprawia, że optycznie nie zajmuje on wiele miejsca. Ładnie wpisuje się w otoczenie, nie staje się ciemną plamą w pomieszczeniu.

Alphasonic II w kolorze czarnym jest – z uwagi na kolor –  fotelem niezwykle praktycznym. Sprawdzi się jako fotel w pomieszczeniu socjalny  korporacji.

Alphasonic II w kolorze cream-brown cieszy się największą popularnością wśród klientów. To zdecydowanie najlepiej sprzedający się model tego fotela Alphasonic II.

Wybierany jest do różnych wnętrz – zarówno tych nowoczesnych, jak i rustykalnych i szczerze mówiąc w każdym prezentuje się doskonale.

Alphasonic II w kolorze kremowym wygląda sielsko-anielsko.
Najczęściej klienci wybierają go do stref prywatnych domu, takich jak sypialnie czy pokoje wypoczynkowe, przeznaczone wyłącznie dla właścicieli.

Zobacz wszystkie modele naszych foteli masujących! TUTAJ