Porady, PowerBoard, Sport

Fit gadżety na każdą kieszeń!

istnieje mnóstwo sprytnych akcesoriów, które wspomogą Waszą kondycję fizyczną w dowolnym miejscu i czasie. Co więcej – stać na nie każdego.

Fit gadżety mają same zalety: kompaktowe rozmiary, niewielka waga, mobilność to tylko niektóre z nich. Najważniejsze jest jednak to, że pozwolą Wam utrzymać kondycję, urozmaicić trening, a także zmotywują Was do pracy nad swoim ciałem 😉

FIT GADŻET DLA FIT RAMION

Praktyczne hantle wibracyjne: Olympia o wadze 1 kg oraz Adonis o wadze 2 kg pozwolą Ci zadbać o ramiona. Uruchomienie wibracji nie tylko pozwala “zwiększyć” obciążenie podczas treningu – pozwala także pobudzić do pracy wszystkie mięśnie twoich rąk. Pomoże upora się z problemem obwisłej skóry na ramionach, co z pewnością docenią wszystkie panie.

Z hantli wibracyjnych korzystamy dokładnie tak samo, jak z tradycyjnych hantli. Wibracja może być włączona bądź wyłączona – jak wolisz.

GUMY I TAŚMY FITNESSOWE

Te fit gadżety możesz zmieścić nawet w kieszeni, a potrenujesz z nimi dosłownie wszędzie!

Gumy PowerBand oraz taśmy Active Band nie tylko stanowią akcesorium, które urozmaici trening na platformie wibracyjnej PowerBoard 3.0. To przede wszystkim niezależny przyrząd do ćwiczeń.

Ćwiczenia z gumami / taśmami oporowymi ,wspaniale wzmocnią organizm, pozwolą zwiększyć wytrzymałość mięśni oraz wydolność. Pomogą także pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, wzmocnić mięśnie i wymodelować sylwetkę.

Ćwiczeniami z gumami oporowymi są dosłownie dla wszystkich – nawet dla kobiet w ciąży i tych, które niedawno urodziły (dla bezpieczeństwa młodych i przyszłych mam wskazana jest konsultacja lekarska!), a ich efekty będą widoczne już po kilku treningach.

Mamy nadzieję, że teraz Wasz trening – zarówno ten na platformie wibracyjnej PowerBoard, jak i ten na stabilnej powierzchni – nabierze rumieńców i nowej jakości.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *