Promocje
Poduszka profilowana MediDream
Poduszka profilowana MediDream
760,00 zł 590,00 zł
szt.
PowerBoard 3.0 zestaw z akcesoriami
PowerBoard 3.0 zestaw z akcesoriami
6 100,00 zł 3 900,00 zł
Mata masująca QUATTROMED V BT
Mata masująca QUATTROMED V BT
3 700,00 zł 2 900,00 zł
szt.
Fotel masujący SKYLINER II
Fotel masujący SKYLINER II
29 000,00 zł 27 000,00 zł
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Finansowanie zakupu fotela masującego

Za gotówkę, na kredyt czy w leasing? Oto jest pytanie…

Zakup fotela masującego to często większy wydatek, który należy dokładnie zaplanować. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych Klientów różne możliwości finansowania. Każdy znajdzie formę dogodną dla siebie.

ZAKUP FOTELA MASUJĄCEGO ZA GOTÓWKĘ

Opcja zakupu gotówkowego przeznaczona jest zarówno dla konsumentów, jak i dla przedsiębiorców i firm. Należność za urządzenie można uregulować:

  • przelewem na nasz rachunek bankowy
  • za pomocą szybkich płatności, dostępnych na naszej stronie
  • gotówką w dniu dostawy
  • kartą w dniu dostawy

Przedsiębiorcy dokonują płatności na podstawie faktury proforma – końcowy dokument sprzedaży wystawiany jest po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Konsumenci również mogę otrzymać do opłacenia proformę, jeśli będą mieli takie życzenie.

Dopuszczamy oczywiście opcję przedpłaty – należność końcowa musi zostać zaksięgowana na naszym rachunku bankowym lub uregulowana gotówką najpóźniej w dniu dostawy. Wysokość przedpłaty możemy ustalać indywidualnie.

ZAKUP FOTELA MASUJĄCEGO NA RATY 0%

Raty 0% to doskonałe rozwiązanie dla konsumentów. Cały proces odbywa się online – do wniosku ratalnego można przejść bezpośrednio z koszyka w naszym sklepie, możemy też podesłać link do wniosku ratalnego na wskazany adres mailowy.

Kredytować możemy pełną kwotę zakupu lub tylko jej część, jeśli Klient życzy sobie uregulować część należności gotówką.

Banki, z którymi współpracujemy oferują nieoprocentowane raty, nie pobierają też żadnych opłat administracyjnych. Wymagana może być autoryzacja w formie przelewu 1 zł na wskazany przez bank rachunek. Po dokonaniu weryfikacji opłata ta jest zwracana na konto Klienta.

Jeśli chodzi o czas weryfikacji i wymagane dokumenty – wszystko zależne jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej Klienta.
W przypadkach nie wymagających dodatkowej weryfikacji kredyt uruchamiany jest w przeciągu kilkunastu minut od wypełnienia wniosku.

LEASING FOTELA MASUJĄCEGO

Oferta leasingu skierowana jest do przedsiębiorców. Proponujemy tu kilka różnych rozwiązań:

  • leasing online LeaseLink – pod każdym fotelem masującym znajduje się przycisk “Weź leasing teraz”. Klikając na niego przechodzimy do konfiguratora, w którym wybieramy wysokość wpłaty własnej. System oblicza wysokość rat leasingowych. Jeśli kalkulacja odpowiada wszystkie formalności  załatwiane są online, a umowa leasingu wysyłana jest do Klienta kurierem.
  • leasing EFL – jeśli Klient zainteresowany jest ofertą tego leasingodawcy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Skontaktujemy Państwa z  handlowcem, który przygotuje najkorzystniejszą ofertę leasingu.
  • leasing własny- jeśli Klient korzysta już z usług jakiejś firmy leasingowej, ta firma może obsłużyć zamówienie na fotel masujący. Udzielimy jej niezbędnych informacji na temat produktu.

Warunki i przebieg procedury leasingu zależne są od indywidualnej oceny sytuacji finansowej Klienta.

MASZ PYTANIA?

Wszystkie fotele masujące marki Casada znajdziesz w zakładce Fotele Masujące: https://casada.pl/kategoria-produktu/fotele-masujace/.

Jeśli masz więcej pytań, dotyczących możliwości finansowania fotela masującego skontaktuj się z nami mailowo: biuro@casada.pl, telefonicznie: 95 780 00 20, 733 44 00 44, lub skorzystaj z programu Czater na naszej stronie.

Raty 0%
30 dni na zwrot
Darmowa dostawa
Upominek od firmy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium