Masażer, Masażer do stóp, Zdrowie

Akupresura – dlaczego jest taka przyjemna?

Akupresura w Casada Polska

Akupresura to metoda zwalczania wielu chorób  i dolegliwości. Zawdzięczamy ją Chińczykom, którzy wykorzystywali uciskanie różnych punktów na ciele już kilka tysięcy lat temu!

AKUPRESURA WEDŁUG CHIŃCZYKÓW ODBLOKOWUJE PRZEPŁYW ENERGII YIN I YANG

Co to w praktyce oznacza dla tych, którzy z medycyną Wschodu są na bakier? Przede wszystkim brak równowagi pomiędzy yin i yang przyczynia się do wielu chorób i dolegliwości. Jedno jest pewne. Nie znamy osoby, która powiedziałaby stanowcze NIE masażowi stóp!

STOPY SĄ NAJWAŻNIEJSZE!

Mieszkańcy Europy dziwią się niemal wszystkiemu, co dotyczy wschodniej medycyny. Nie rozumiemy, dlaczego wielką wagę przykłada się do dbania o stopy, którym dziś poświęcimy nieco więcej uwagi.

OD STÓP DO GŁÓW! 

Organizm to jedna całość według medycyny wschodniej i wszystkie organy są ze sobą powiązane. Medycyna Wschodu to nie tylko leczenie, ale także sztuka. Co to oznacza? Że wystarczy poświęcić trochę czasu na to, by poznać, gdzie w naszym ciele znajdują się tzw. MERIDIANY, które odpowiadają za przepływ życiowej energii. Wtedy dzieli nas już tylko krok (w przypadku stóp porównanie to jest jak najbardziej na miejscu) od tego, by pozbyć się z organizmu wszelkich toksyn, chorób i wprowadzić ogólną równowagę. Akupresura oraz technika Gua Sha to coś, o czym chcemy Wam opowiedzieć.

TECHNIKA GUA SHA

Stopy to złożony machanizm, który składa się z 26 kości. Każdego dnia stopy napinają się i amortyzują nasz chód. W czasie chodzenia zmieniamy ustawienie stóp oraz ich napięcie. Nic dziwnego, że po całym dniu są po prostu bardzo zmęczone. Medycyna Wschodu dba więc o ich równowagę i relaks.

Technika Gua Sha

W przypadku naszych produktów też stawiamy na pełen relaks, odprężenie, ale najważniejsze są oczywiście prozdrowotne właściwości. Jak osiągnęliśmy tę równowagę? Dzięki urządzeniu Canoo V, czyli masażerowi do stóp i nóg, dzięki któremu technika GuaSha nie będzie już tajemnicą.

Akupresura i metoda GuaSha

GUA SHA – CO TO ZA TECHNIKA?

O urządzeniu Canoo V, które realizuje masaże stóp i nóg przeczytacie TUTAJ.

A czym jest tajemniczo brzmiąca technika GUA SHA? Urządzenie naśladuje technikę tzw. masażu skrobiącego, delikatnie uciskając punkty shu.

Gua oznacza po japońsku pocieranie

Sha oznacza… wysypkę

Razem tworzą całkiem dobraną parę – pocieranie do czerwoności. Tym jednak nie musicie się martwić, jeśli chodzi o masażer Canoo V. 

Jaki wpływ ma ta technika masażu na Wasze zmęczone stopy?

  • lepsze ukrwienie przez otwieranie powierzchniowych naczyń krwionośnych,
  • pobudzenie całego organizmu,
  • działanie przeciwbólowe,
  • harmonizuje pracę organizmu,
  • relaksuje i odpręża.

CO O URZĄDZENIU CANOO V MÓWIĄ JEGO UŻYTKOWNICY?

“Dużo biegam i zmęczone, obolałe stopy i łydki często są dla mnie problemem. Canoo okazał się strzałem w 10. Mocny i skuteczny masaż, który rozmasuje stopy, łydki a nawet kolana.” / Roman

“Rewelacja po całym dniu na obcasach. Poprawia krążenia, rozmasowuje i usuwa obrzęki. Polecam.” / Helka15

“CANOO V spełnia wszystkie moje oczekiwania, a nawet je przewyższa, bo można właczyć sobie ogrzewanie. Dla mnie to super sprawa, ponieważ często marzną mi stopy.” / Elka

 

Akupresura i masażer stóp Casada Polska

TECHNIKA GUA SHA – DLA KOGO?

Masaż techniką GuaSha, którą doskonale naśladuje urządzenie Canoo V to idealny prezent dla nóg i stóp. Kto najchętniej będzie z niego korzystał?

  • Osoby, które skarżą się na przewlekły ból mięśni i stawów,
  • Osoby, uprawiające sport,
  • Osoby, które dużo czasu spędzają w pozycji stojącej,
  • Osoby, które chcą odprężyć się po ciężkim dniu i dać odpocząć stopom.

Macie pytania o masaż stóp? Piszcie śmiało na nasz adres. Odpowiemy na wszystkie pytania!

 BIURO@CASADA.PL