PowerBoard czyli power na jesień

PowerBoard czyli power na jesień

Złota polska jesień zachęca do wędrówek po lesie, spacerów w parku, ruchu na świeżym powietrzu. Aż chce się wyjść z czterech ścian, pooddychać jesiennym powietrzem, brodzić po kostki w kolorowym dywanie opadłych liści. 

Lecz gdy za oknem szaro-bura plucha, gdy jesienny chłód wciska się za pazuchę każde wyjście z domu jest za karę. Jak wtedy zadbać o kondycję, jak zmusić się do aktywności fizycznej, gdy ciało aż krzyczy o kocyk i gorącą herbatę?

Wtedy właśnie wchodzi PowerBoard 3.0, cały na szaro i prezentuje cały wachlarz możliwości!

 

Twój dom jest Twoim zamkiem i... siłownią

Platforma wibracyjna to rozwiązanie idealne nie tylko na jesienną pluchę, lecz również na problemy z wyjściem z domu lub niechęć do siłowni. Dzięki platformie PowerBoard 3.0 trening wykonasz w domu i gwarantujemy, że będzie on kompleksowy, wyzwaniowy, urozmaicony, a efekty zobaczysz szybciej, niż się spodziewasz. 

Czy to magia? Nie, to wibracja!

Działanie platformy oparte jest na wibracji o częstotliwości od 8 do 22 Hz. Upraszczając: platforma wibruje - "trzęsie się" z różną intensywnością. A co wspólnego ma trzęsienie się z treningiem? Absolutnie wszystko: gdy stoimy na wibrującej platformie wibracje przebiegają przez całe ciało, stymulując niemal wszystkie mięśnie do pracy. Mięśnie kurczą się i rozkurczają. 

Gdy dodatkowo dołożymy do tego ćwiczenia, np. przysiady, mięśnie wykonają o wiele większą prace, niż na stabilnym podłożu.

Warto podkreślić, że trening na platformie ma szerokie spektrum działania. To nie tylko dbanie o kondycję, wibracja bowiem oddziałuje na cały organizm: stymuluje procesy przemiany materii, pobudza krążenie, wzmacnia układ ruchu, pomaga spalić tkankę tłuszczową, poprawia zmysł równowagi. 

 

Sposób na nudę

Trening na platformie wibracyjnej możesz dopasować do swojego nastroju. Gdy masz ochotę na porządny wycisk - odpal naszą playlistę z treningami i wybierz ćwiczenia dla siebie. 

Jeśli nie masz siły na aktywy trening - włącz ulubiony serial i po prostu stań na platformie w pozycji narciarza (nogi lekko ugięte w kolanach, kolano nie wychodzi poza duży palec u stopy) i utrzymuj tę pozycję przez 15 minut. 

Jeśli masz ochotę na trening z przyrządami - wskakuj na platformę z hantlami w dłoni lub przyczep do niej gumy czy taśmy fitnessowe.  

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

Akcja relaksacja

Platforma wibracyjna PowerBoard 3.0 posiada jeszcze jedną super moc - możesz z niej korzystać nie tylko w celach treningowych, lecz również w celu rozluźnienia mięśni. Delikatne wibracje działają relaksującą i rozluźniająco, możesz więc włączyć platformę na niski poziom wibracji i np. rotować na niej spięte łydki. 

A jeśli zaopatrzysz się w nakładkę ReflexPad, Twoja platforma zmieni się w specjalistyczny przyrząd do refleksoterapii.  

 

Jeśli szukasz formy aktywności fizycznej na jesień - platforma wibracyjna PowerBard 3.0 jest tym, czego potrzebujesz.

A jeśli chcesz się przekonać, czy to urządzenie jest skuteczne - sprawdź, jakie efekty przynosi korzystanie z platformy przez 30 dni!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium