DZIEL Z INNYMI
SWÓJ CHLEB,
A LEPIEJ BĘDZIE
CI SMAKOWAŁ

Phil Bosmans

pomagamy-unicef.png

UNICEF

UNICEF to organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej - UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa.

Casada Polska Sp. z o. o. bierze udział w programie "Firmy z sercem" od 2016 roku.

 

pomagamy-budzik.png

Klinika Budzik

15 lipca 2014 roku Casada Polska nawiązała współpracę z Kliniką Budzik, przekazując na jej użytek dwa masażery do stóp Infraped II oraz materac Aerobed, realizujący masaż poprzez napełnianie komór powietrznych.

Cieszymy się, że nasze produkty spotkały się z zainteresowaniem terapeutów i zostały wdrożone do pracy z pacjentami - oba produkty wykorzystywane są już w celu bodźcowania Pacjentów Kliniki. Mamy nadzieję, że będą one skutecznym wsparciem terapii, i że skorzystają z nich zarówno Pacjenci, jak i ich rodzice, którym na pewno przyda się chwila relaksu i wytchnienia. Z całych sił trzymamy kciuki za Klinikę Budzik – niech budzi wszystkich swych pacjentów, bo życie na nich czeka.

pomagamy-zdazycPomoca.png

Fundacja dzieciom "Zdążyć z pomocą"

13 czerwca 2014 r. odwiedziliśmy trzeci, najnowszy ośrodek Fundacji - Cemicus, gdzie spotkaliśmy się z Panią Dyrektor Moniką Rozkosz - Deichmann i Panią Izabelą Łuczak z działu marketingu, by przekazać na rzecz Fundacji dwa komplety naszych urządzeń - dwie poduszki masujące Maxiwell II oraz dwie maty masujące Quattromed III. Mieliśmy również okazję porozmawiać z założycielem i Prezesem Fundacji, Panem Stanisławem Kowalskim.

Nasze urządzenia zostały przeznaczone dla rodziców podopiecznych, którzy bardzo potrzebują chwili wytchnienia i relaksu, by choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów i obowiązków. Zarówno przedstawiciele Fundacji, jak i rodzice przyjęli masażery z dużym entuzjazmem.

Stowarzyszenie "Persona"

Stowarzyszenie "Persona"

W 2016r. przekazaliśmy podopiecznym Stowarzyszenia na rzecz dzieci i osób z upośledzeniem umysłowym i ruchowym "Persona" zestaw naszych produktów: Masażera Quattromed III, siedzisko wełniane MediCare oraz Multipodporę MediComfort.
Mamy nadzieję, że nasz sprzęt pomoże w codziennej rehabilitacji i relaksacji podopiecznych Stowarzyszenia.

DPS w Gorzowie Wlkp.

DPS w Gorzowie Wlkp.

W 2016r. przekazaliśmy mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej nr 1 im. Marie Juchacz w Gorzowie Wielkopolskim zestaw naszych masażerów: Quattromed III, Maxiwell III oraz Miniwell Twist.
Cieszymy się, że nasz sprzęt został przyjęty z entuzjazmem i liczymy, że regularne masaże pomogą mieszkańcon Domu jak najdłużej utrzymać sprawność fizyczną oraz dobre samopoczucie.
 

CASADA

Casada Polska Sp. z o.o.

ul. Słowiańska 63
66-400 Gorzów Wielkopolski

NIP 5993177107, REGON 362284110

Infolinia
800 007 911
(dla połączeń z tel. stacjonarnych)
Telefon
+48 95 737 41 14
(dla połączeń z tel. komórkowych)