Pozwól nam
o siebie zadbać

Dobre samopoczucie i poczucie szczęścia możemy osiągnąć tylko wtedy, gdy uda nam się wypracować stan wewnętrznej równowagi.

Współczesny świat pędzi naprzód, a my jesteśmy coraz bardziej zabiegani, zestresowani, wciąż obciążani nowymi zadaniami, zarzucani informacjami. Coraz częściej odczuwamy zmęczenie – fizyczne i psychiczne.

Coraz trudniej jest nam się wyciszyć, zrelaksować, poczuć spokój.

Właśnie dlatego powstała Casada.

O firmie

Casada narodziła się w 2000 roku w Niemczech. Jej założycielem jest Jakob Radtke, sprawujący obecnie funkcję CEO w siedzibie głównej firmy, znajdującej się w miejscowości Paderborn. Od początku swego istnienia Casada była skupiona na poszukiwaniu i rozwijaniu produktów, które pomogą ludziom odzyskać wewnętrzną równowagę - pomogą zadbać o dobre samopoczucie psychiczne oraz usprawnić kondycję fizyczną. Ten cel przyświeca nam do dziś.

Marka Casada Health & Beauty jest obecna w całej Europie, w Azji, a od 2015 roku również w Stanach Zjednoczonych. W Polsce marka pojawiła się w roku 2007. Siedziba główna mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, a w większych miastach Polski sukcesywnie powstają nasze oddziały i salony firmowe.

Obecnie możemy pochwalić się pięknymi salonami sprzedaży w Gorzowie Wielkopolskim i w Białymstoku. Posiadamy również trzy gabinety Casada Medical w jednostkach służby zdrowia - w tym w popularnym Sanatorium Agat w Cieplicach.

picto-calendar.png

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją

picto-quality.png

Niemiecka jakość

picto-earth.png

Mamy siedziby w ponad 37 krajach

picto-gwar.png

Nasze urządzenia mają do 10 lat gwarancji

picto-serwis.png

Serwis w 24h

Historia firmy
2000

Powstanie marki Casada

Na początku był… fotel masujący, w który uwierzył Jakob Radtke. A potem wszystko potoczyło się w lawinowym tempie. Casada narodziła się w Niemczech, w mieście Paderborn, gdzie do dziś mieści się Centrala firmy.

2007

Casada pojawia się w Polsce

Urządzenia marki Casada Health & Beauty szybko podbiły serca Polaków i zyskały popularność.

2015

Narodziny Casada Polska Sp. z o. o.

Oficjalnie zawiązuje się polsko – niemiecka spółka. Nasza siedziba i showroom mieści się w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Słowiańskiej 63.

styczeń 2016

System rejestracji produktów on-line

Od 01 stycznia 2016 r. nasi Klienci mogą rejestrować swoje urządzenia w naszym systemie. Dzięki temu ich dane są bezpieczne, proces obsługi posprzedażowej przebiega szybciej i sprawniej.

Casada wprowadza na rynek technologię Braintronics

Skutki stresu coraz częściej wywierają negatywny wpływ na nasze zdrowie i życie, a odstresować się wcale nie jest tak łatwo… BMS to system stymulacji fal mózgowych, który sprawia, że możemy okiełznać nasz zestresowany umysł i zapewnić mu prawdziwy relaks.

lipiec 2016

Wprowadzamy Serwis 24h

Staramy się, by wszystkie naprawy zostały wykonane a urządzenia odesłane do Klientów w przeciągu 24h od otrzymania urządzenia przez nas serwis.

Odświeżamy nasze logo!

Nasze produkty zmieniają swoje szaty na bardziej nowoczesne, zmienia się również nasze logo. W miejsce „Casada health&beauty” pojawiaj się „Casada healthcare”.

styczeń 2017

Przedłużamy okresy gwarancji

Nasze urządzenia mają nawet do 10 lat gwarancji! To najlepsze potwierdzenie ich jakości. Wystarczy zarejestrować urządzenie masujące lub urządzenie fitness w naszym systemie, by uzyskać nieopłatne przedłużenie gwarancji do lat 5 lub 10!

lipiec 2017

Otwieramy sklep internetowy

Teraz możesz kupić nasze produkty online na www.casadasklep.pl!

CASADA

Casada Polska Sp. z o.o.

ul. Słowiańska 63
66-400 Gorzów Wielkopolski

NIP 5993177107, REGON 362284110

Infolinia
800 007 911
(dla połączeń z tel. stacjonarnych)
Telefon
+48 95 737 41 14
(dla połączeń z tel. komórkowych)