Licencjonowani dystrybutorzy
jak ich rozpoznać?

Na rynku polskim wiele firm dystrubuuje urządzenia masujące - niestety, niektóre z nich sprzedają urządzenia łudząco podobne do urządzeń marki Casada Health & Beauty. Zdarzają się też sytuacje, gdy firmy powołują się na współpracę z Casada Polska, lecz nie jest to zgodne ze stanem faktycznym.

W jaki sposób rozpoznać czy dana firma jest licencjonowanym dystrybutorem naszych urządzeń i czy urządzenia są oryginalne?

Rollup

Stanowisko pracy licencjonowanego dystrybutora jest zawsze oznakowane przy pomocy rollupu, zaprezentowanego poniżej.

UWAGA! To jest jedyny wzór rollupu - nie istneją inne wersje z innymi zdjęciami etc. 
Jeśli rollup nie wygląda identycznie, jak ten zaprezentowany na naszej stronie - nie jest oryginalny. 

Bez-nazwy-31.png
certyfikat.png

Ważny certyfikat licencjonowanego dystrybutora

Certyfikat opatrzony jest datą wystawienia (nad czerwonym napisem "Licencjonowanego partnera firmy Casada Polska") i ważny jest przez 30 dni od tejże daty.

Rekomendacja Casada Polska

Dla Państwa komfortu oraz oczucia bezpieczeństwa nasza infolinia pozostaje do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 - aby zweryfikować wiarygodność danej firmy wystarczy połączyć się z naszym konsultantem.

Infolinia: 95 737 41 14 lub 800 007 911
Można również nadsyłać zapytania drogą mailową na adres: biuro@casadapolska.com

rej.jpg

WERYFIKACJA PRZEZ SYSTEM REJESTRACJI PRODUKTU

Jeśli zakupili już Państwo produkt - należy jak najszybciej zarejestrować go przez nasz formularz dostępny TUTAJ.
Jeśli produkt jest oryginalny - otrzymają Państwo na swój adres mailowy komplet dokumentów: list gratulacyjny, certyfikat autentyczności oraz karte gwarancyjną.

Uwaga! Czas rejestracji może wynosić do 72h, a system obsługiwany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 16:00. Prosimy zatem o chwilę cierpliwości, a w sytuacjach pilnych - o kontakt telefoniczny na numery wskazane w punkcie 3.

Karta plastikowa

Od lutego 2017 roku nasi Dystrybutorzy wydają do zakupionych produktów karty plastikowe, na które nanoszony jest numer seryjny urządzenia. 
Karta zawiera również dane kontaktowe do siedziby naszej firmy. Dzięki niej nasu Klienci najważniejsze informacje zawsze w zasiegu ręki.

karty.png

JAK ROZPOZNAĆ CZY PRODUKT JEST MARKI CASADA?

Wbrew pozorom nie jest to takie trudne. 
Oryginalne produkty marki Casada Health & Beauty wyglądają zawsze identycznie, jak na prezentowanych zdjęciach. Nie występują w innych kolorach, nie mogą mieć innej kolorystyki czy projektu logo, nie mogą różnić się wymiarami ani jakością.

Poniżej przedstawiamy brandowanie oryginalnego produktu na przykładzie maty Quattromed III w starszej wersji oraz po odświeżeniu:

porównanie Q3.jpg

Poniżej natomiast przedstawiamy przykład urządzenia, które NIE jest naszej produkcji.
Łatwo zauważyć różnicę: zupełnie inne wykonanie produktu, inny pilot i przede wszystkim - zupełnie inne logo.

podróbka 111.JPG

Kwestia logo jest tutaj szalenie istotna. 
Jeśli produkt nie posiada żadnego logo - nie jest to produkt marki Casada Health & Beauty. 
Jeśli produkt posiada logo z napisem np. "Salute" czy "Prestige Home" - to jest to produkt takiej właśnie marki, nawet jeśli jego wygląd jest bardzo zbliżony do wyglądu naszych urządzeń.

Takich urządzeń nie serwisujemy, ani nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za ich funkcjonowanie i ewentualne szkody powstałe wskutek ich użytkowania.

Prosimy Państwa o zachowanie ostrożności podczas dokonywania zakupów i serdecznie zachęcamy do weryfikowania sprzedawców oraz dokonywanych zakupów - wystarczy zarejestrować swój produkt tutaj, aby otrzymać od nas potwierdzenie jego autentyczności.

CASADA

Casada Polska Sp. z o.o.

ul. Słowiańska 63
66-400 Gorzów Wielkopolski

NIP 5993177107, REGON 362284110

Infolinia
800 007 911
(dla połączeń z tel. stacjonarnych)
Telefon
+48 95 737 41 14
(dla połączeń z tel. komórkowych)